App Store Google Play

Двох «в’язнів Грушевського» не відпускають і навіть не судять – Павелко

05.02.2014 12:30
Двох «в’язнів Грушевського» не відпускають і навіть не судять – Павелко

Вчора 4 лютого апеляційний суд Києва мав переглянути запобіжний захід двом дніпропетровцям Дмитру Сайдакову та Дмитру Полтавцю, заарештованим після подій на Грушевського. Після страшних побоїв хлопці знаходяться в київській лікарні швидкої допомоги.

 

Про це Дніпрограду повідомив народний депутат України Андрій Павелко.

 

Як зазначив депутат, він написав до суду клопотання про взяття звинувачених на поруки. Втім, судове засідання – з надуманих причин – перенесли на 11 лютого.

 

«Це і сміх і гріх. Суд по Полтавцю не відбувся, тому що його не доставили до суду – але ж він лежачий. Водночас по Сайдакову, якого теж не привезли – бо «суд не встиг ознайомитися з матеріалами справи», - обурений Андрій Павелко.

 

Клопотання адвоката Дмитра Сайдакова, який передбачив, що хлопця просто не привезуть з лікарні, з проханням аби справа розглядалася без участі підсудного, суд відхилив.

 

«Схоже, суддям просто не було команди, як судити. Тому люди залишаються під арештом», - пояснив ситуацію, що склалася Андрій Павелко.

 

За його словами, сам він і правники затриманих продовжуватимуть юридичний захист та персональну підтримку постраждалих земляків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...