App Store Google Play

Діти русофіла Царьова вчаться бути громадянами світу у Британії

05.02.2014 15:48
Діти русофіла Царьова вчаться бути громадянами світу у Британії

Депутат від Партії регіонів Олег Царьов, якого називають головним лобістом "російського вектору" розвитку України, чомусь не відправив своїх дочку і сина навчатися у Москві чи Санкт-Петербурзі.

Для освіти своїх нащадків регіонал обрав Великобританію, про що свідчать сторінки Олі і Максима Царьових у Facebook. 

Отже, старші діти Царьова гризуть граніт науки далеко від батьківщини.

18-річний Максим навчається у Даремському університеті (Durham University) в Англії. А 14-річна Ольга – у школі Gordonstoun у Шотландії. 

Дочку Царьов відправив до Шотландії 
А сина - в Лондон 

На сторінках Царьових не так вже й багато доступної інформації. Дочка регіонала Ольга переважно фотографується на тлі граффіті та з білявою подружкою.

 
 14-річна Оля Царьова з подругою

А її брат, вочевидь, дуже цінує свою дружбу з таким собі Кирилом Кутаковим, фото з яким прикрашає обкладинку сторінки Максима у Facebook.

 Син американофоба Царьова у МакДоналдсі
 Максим чомусь повісив фото з хлопцем на обкладинку у Facebook

Також цікавим є той факт, що дітям гомофоба Царьова подобається група "Placebo", учасники якої є відкритим геями. Крім того, Оля, вочевидь, є фанаткою Девіда Боуї, який називав себе бісексуалом. 

 Оля носить футболку з Боуї
 Це фото музиканта із сумнівною сексуальною орієнтацією теж висить у Facebook Царьової

27-го січня Максим Царьов запостив у себе на сторінці посилання на петицію, яка закликає припинити роботу "Правого сектору"

 Це, до речі, єдиний пост Максима, який стосується подій у країні

Варто зауважити, що на сайті школи Gordonstoun йдеться про те, що метою їхнього виховання є "творення динамічного та соціально орієнтованого суспільства за допомогою саморозвитку та відповідальності за особисті і корпоративні цілі". А ще у цій школі виховують громадян світу, що, мабуть, і стало головним критерієм у виборі закладу Олегом Царьовим. 

 
Якось занадто близько Оля прихилилася до подруги... 
Цікаво, яку долю підготував батько-регіонал своїм дітям після отримання британської освіти... 

Нагадаємо, сам Царьов, не злякавшись європейських геїв, у січні звозив родину до Італії та Чехії на зимовий відпочинок

Фото з Facebook 

ТаблоІД 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...