App Store Google Play

Удод роздасть лопати і радить дбати про себе самостійно

04.02.2014 15:52
Удод роздасть лопати і  радить дбати про себе самостійно

Зрозумівши, що самотужки не впорається, голова обласної ради оголосив чергову "соціальну ініціативу". 

Євген Удод провів нараду щодо організації допомоги жителям Дніпропетровська в прибиранні снігу у дворах та прибудинкових територіях.

За словами Удода, очистити всі двори і прибудинкові дороги тільки силами комунальних служб неможливо,відтак вся надія - на самих городян. Тим пак, що незабаром синоптики обіцяють потепління, отож сніг почне танути, провокуючи появу ще більших незручностей.

Очільник обалсті пообіцяв організувати посильну допомогу у вирішенні цієї проблеми і долучити до прибирання прибудинкових територій спеціальну малогабаритну комунальну техніку.

Наразі до обласної ради звернулись жителі 30 багатоквартирних будинків з різних районів міста, які хочуть замінити собою коумнальників.

Всі бажаючі, пообіцяв Євген Удод, будуть забезпечені необхідним інвентарем. А от чи платитимуть їм зарплату, як комнуальникам, або чи вирахують вартість проведеної мешканцями власноруч роботу з вартості квартплати - невідомо.

Нагадаємо також, що з настанням зими у багатьох дворах Дніпропетровська перестали вивозити сміття. Варто очікувати, що наступним кроком з боку обласної влади стане забезпечення городян тачками. якими вони мають самостійно вивозити своє сміття на полігон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...