App Store Google Play

Постраждалі від «тітушків» дніпряни вдячні за всенародну підтримку

04.02.2014 18:37
Постраждалі від «тітушків» дніпряни вдячні за всенародну підтримку

Ми  провідали Ярослава Синицю, який внаслідок нападу озброєних молодиків з «народної дружини» Івана Куліченка шпиталізований з відкритою черепно-мозковою травмою в нейрохірургічне відділення ім. Мечникова.

 

Вся родина постраждалого - батько, мати і сам Ярослав надзвичайно вдячні за допомогу людей з Дніпропетровська, України та всього світу.

 

«Передайте, будь ласка, що вся наша родина вдячна народу України», - сказав батько Ярослава Дмитро Дмитрович.

 

На прохання про допомогу відгукнувся весь світ: допомога надходила і з Австрії, і з США, з інших країн. Люди у Дніпропетровську приносили, хто що може.

 

«Приходили бабусі, які приносили хлібину і часничину або шматок сала. І я це брав, бо розумію, що це від щирого серця, що людина таким чином хоче зробити добро, чим може», - розповів Дмитро Синиця.

 

Зараз Ярославу надається медична допомога в повному обсязі, але стан здоров’я ще викликає занепокоєння. За результатами останньої томограми асиметрія півкуль мозку складає 7 см, є ризик утворення гематоми, температура тіла коливається від 37,3 до 38,7. Лікарі говорять, що спостерігатимуть надалі, але лікування займатиме мінімум 2-3 місяці.

 

Найбільше проблема, яку зараз озвучує Дмитро Дмитрович, - потреба у юридичній допомозі. Адже постраждалий Ярослав звинувачується у «підготовці теракту» і «масових заворушеннях». Найбільших страх батьків у тому, що син не зможе продовжити лікування через можливий арешт.

 

Що стосується Дмитра Полторацького, який знаходиться у тій самій палаті і з тих-таки причин, то йому трохи краще, але попереду ще багато лікування. Дмитро Дмитрович Синиця говорить, що вони також допомагають Дімі, що над ним взяли шефство дбайливі жінки, про нього щиро дбають. І це особливо важливо, адже Полторацький – сирота.

 

З Дімою зв’язувалась Ольга Богомолець, яка може організувати лікування за кордоном. Зараз бабуся і друзі Полторацького займаються оформленням закордонного паспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...