App Store Google Play

"Ефективний управлінець": губернатор прийняв ...аж 11 людей

04.02.2014 11:18
"Ефективний управлінець": губернатор прийняв ...аж 11 людей
Дмитро Колєсніков провів особистий прийом громадян, який за регламентом проходить кожен перший та третій понеділок місяця.

Як повідомили у перс-службі ОДА, до губернатора звернулося 11 людей, яких турбували питання соціального захисту, комунального господарства, охорони здоров'я. Крім того (і це, вочевидь, було умовою "доступу до тіла"), мешканці області висловлювали губернатору подяку за захист безпеки громадян та стабільності в регіоні.

Як видно з детального описання прийому, очільник ОДА мусив розбиратися не з заплутаними і складними проблемами дніпрян, а з тими, які підлеглі чиновники та відповідні служби мали б розв'язувати за лічені хвилини.

Так, мешканка Дніпропетровська Наталя Олександрівна прийшла до губернатора за проханням своєї подруги з Кривого Рогу. 53-річний син жінки інвалід дитинства і потребує постійного догляду. Але повноцінно обслуговувати сина 70-річна жінка вже не в змозі, тому просить посприяти у тому, щоб якнайшвидше влаштувати його до спеціалізованого інтернату. Дмитро Колєсніков доручив виконати це прохання у десятиденний строк.

Тетяна Сергіївна з Дніпропетровська звернулася на особистий прийом з проханням оздоровити двох своїх дітей: хлопчиків десяти та восьми років. Мама хотіла б, щоб цього року діти мали можливість відпочити у «Перлині Придніпров'я». Дмитро Колєсніков дав завдання надати малечі путівки до табору у 2014 році.

Ще одній мешканці Дніпропетровська Антоніні Дмитрівні за станом здоров'я необхідно пройти курс лікувальних процедур. Вона звернулася з проханням виділити їй путівку до Дніпропетровської обласної фізіотерапевтичної лікарні «Солоний лиман», що спеціалізується на лікуванні пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату та нервової системи.  Дмитро Колєсніков, безумовно, доручив посприяти в отриманні жінкою путівки в квітні-травні 2014 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...