App Store Google Play

Депутат облради: «Потрібно не допустити легалізації тітушків»

04.02.2014 13:29
Депутат облради: «Потрібно не допустити легалізації тітушків»
Депутат Дніпропетровської обласної ради (фракція « ВО « Демократи » ) спростував поширену 34.ua інформацію про те, що влада і опозиція Дніпропетровської області прийняли рішення діяти в одному напрямку.

«У ряді засобів масової інформації з'явилася «сенсація»: дніпропетровська опозиція бере участь у роботі Регіонального штабу щодо стабілізації кризових ситуацій.

Насправді, у своєму виступі на сесії обласної ради я запропонував створити антикризову комісію. У ній мають відігравати активну роль як депутати, так і представника громадськості.

Комісія повинна обговорювати кроки, спрямовані на те, щоб не підвищувати градус у протистоянні, в агресивній риториці, у заходах, які можуть привести тільки до подальшого загострення ситуації в місті.

І найголовніше - Дніпропетровськ повинен продемонструвати готовність, здатність і вміння формування для цілої України порядку денного щодо виходу з кризи.

Мова, насамперед, - про те, як усунути причини, які призвели до нинішнього стану речей: як приборкати корупцію, як боротися з бідністю, як нам реально змінити державне та місцеве управління, яке не бачить, не чує і не хоче нічого робити для людей - це найголовніша причина, яка вивела протест на вулиці і площі. Ось про що йшлося на сесії», - пояснив Владислав Романов.

«Потрібно сказати, що влада відреагувала миттєво: перехопила тему, заявивши, що опозиція готова брати участь у Регіональному штабі щодо стабілізації кризових ситуацій, який раніше був створений.

Хоча я не можу сказати, чим займався цей штаб, тому що в засобах масової інформації я не бачив якихось звітів і документів, - може, вони щось робили, може, взагалі не збиралися, я не можу про це говорити, - але наша пропозиція полягає в тому, щоб створити комісію для деескалації конфлікту. Як вона буде називатися, як вона буде формуватися - це питання десяте, головне - що вона повинна зробити», - вважає він.

Владислав Романов пояснив виникнення «сенсації» про «дії в одному напрямку» опозиції і влади тим, що жоден телеканал не дав повний текст його виступу.

Що стосується інформації з сайту 34.ua, депутат зіронізував: «Це дуже хороший опозиційний канал. Він завжди поширює самі перевірені, найякісніші новини».

Повертаючись до виступу на останній сесії облради, Владислав Романов зазначив:

«Насправді, у своєму виступі на сесії обласної ради, говорячи про події 26 січня у Дніпропетровську, «Демократи» підкреслили, що для Дніпропетровська це - надзвичайна подія, вона повністю перекреслює традиції, стиль і дух нашого міста, який завжди виключав прояв крайніх форм агресії, а вже тим більше з постраждалими.

Більше 40-ка років на Дніпропетровщині не було якихось масових заворушень, та ще й з постраждалими. Останні спалахи (це вже мало хто пам'ятає) були на початку 70 -х (!) років в Новомосковську, Кривому Розі й Дніпродзержинську.

А Дніпропетровськ - місто, в якому завжди було прийнято домовлятися і шукати компроміси. Хтось може назвати наше місто «бюрократичним», хтось - «консервативним», але воно таке, яке є».

«Країна зараз висить над прірвою громадянської війни, нам потрібно уникати яких би то не було кроків, які можуть призвести до ескалації конфлікту. Наше завдання - деескалація», - наголосив Владислав Романов.

Як приклад конкретних кроків, він запропонував за будь-яку ціну не допустити легалізації так званих тітушків. Тому що в разі легалізації від сьогоднішніх образ і нападів вони перейдуть, наприклад, до грабежів, подумавши, що їм все дозволено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...