App Store Google Play

Павелко: "Заяви про замінування на АЕС чи ГЕС - безвідповідальні!"

03.02.2014 14:07
Павелко: "Заяви про замінування на АЕС чи ГЕС - безвідповідальні!"

Енергетика ні в якому разі не може і не повинна використовуватися в політичних іграх. Про це заявляє народний депутат України, голова підкомітету з питань електроенергетики комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Андрій Павелко.

Народний депутат вважає, що повідомлення про можливість проведення терористичних актів на українських гідро- і атомних електростанціях, які останніми днями з'являються в засобах масової інформації, - абсолютно безвідповідальні і необґрунтовані.

«Професійним енергетикам добре відомо, що всі електростанції - об'єкти, які ретельно охороняються спеціально підготовленими підрозділами внутрішніх військ. І не просто охороняються: на всіх енергетичних об'єктах регулярно проводяться навчання, на базі яких режим охорони вдосконалюється і модернізується. Під час навчань роль «терористів» виконують професійно підготовлені співробітники спецгруп служби безпеки України», - розповів Андрій Павелко і додав, що за останні роки в ході таких навчань групам «терористів» ЖОДНОГО РАЗУ не вдалося здійснити теракт.

За його словами, іноді на навчаннях вдавалося проникнути на територію об'єкта, але далі цього справа не йшла. Починаючи з 25 січня, охорона всіх енергетичних об'єктів переведена на спеціальний, посилений режим.

"Це може напевне гарантувати, що жодні провокатори на енергостанції точно не потраплять", - підкреслив Андрій Павелко.

Голова підкомітету з питань електроенергетики ВРУ впевнений, що подібні заяви, які сіють паніку і абсолютно не мають нічого спільного з реальністю, в принципі є неприпустимими і провокаційними.

«Об'єкти енергетичної інфраструктури є системоутворюючими, від їх нормальної, чіткої роботи - особливо за температури близько 20 градусів нижче нуля - безпосередньо залежать життя сотень тисяч українців», - зазначив він.

Андрій Павелко звернувся до всіх, і до представників влади, і опозиції, і до журналістів пам'ятати, що енергетика - галузь, що знаходиться поза політикою, і вона за жодних обставин не може й не повинна використовуватися в політичних іграх.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...