App Store Google Play

На Дніпропетровщині людей «годують» фашизмом і тероризмом – нардеп

03.02.2014 18:36
На Дніпропетровщині людей «годують» фашизмом і тероризмом – нардеп

Депутат Верховної Ради від ВО «Свобода» Андрій Міщенко пояснює обшуки і затримання свободівців на території Дніпропетровської області політичним замовленням з Києва.

 

Про це він повідомив 3 січня під час прес-конференції у Дніпропетровську.

 

За його словами з 26 січня по сьогодні на Дніпропетровщині проведені близько 20 обшуків у активістів ВО «Свобода». Четверо людей у Дніпропетровську «проходять» за підозрою у скоєнні теракту, ще близько 20 - за статтею «масові заворушення».

 

«Ми розцінюємо, що тиск на «Свободу» в Запорізькій, Дніпропетровські, Чекаській, Сумській областях – це навмисна політика. Режим Януковича всім своїм виборцям вбивав у голову, що Майдан і революція у Києві – це провокація двох-трьох західних областей. Але коли влада побачила, що по всій Україні народ піднявся, коли у тих областях, які вони вважають своєю «вотчиною» тисячі людей вийшли на мітинги, вона почала жорстоко боротися. Найлегше – зачистити легальні політичні сили, які є в опозиції до Януковича. «Свобода» - легальна парламентська політсила, яка є однією з ключових фігур у протистоянні з Януковичем. Відповідно, вони почали зачистку на сході і півдні України з нас», - заявив Андрій Міщенко.

 

За його словами, з обшуками в області складається парадоксальна ситуація. Наприклад, до голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода» Олександра Замкового прийшли з обшуком за підозрою в організації масових заворушень, хоча він в той день перебував у Києві. Це, за словами Міщенка, можна навіть простежити по мобільному телефону Замкового.

 

Як заявив народний депутат, не випадковим є ані місце, де СБУ бореться зі «Свободою», ані час початку репресій.

 

«Дніпропетровська область на всеукраїнському рівні, нажаль, відома, як батьківщина терористів. Саме тут два роки тому пролунали вибухи, за підозрою у яких затримали викладачів вишів – і досі немає рішення суду, хто ж їх вчинив. Крім того, саме з СБУ вийшов один з місцевих народних депутатів, який активно працює проти українців зараз з Києва. Час початку фабрикування справи щодо «тероризму» прийшовся на голосування у Верховній Раді так званого закону «про амністію учасників евромайдану». Тобто влада не могла б утримувати за гратами активістів за масові заворушення, тому й почалася ця маячня з підкиданням вибухівки№, - повідомив пан Міщенко.

 

Народний депутат запевнив журналістів, що вся справа зрежисована дуже погано і навіть тими «речовими доказами», які були підкинуті активістам партії пошкодити будь-що, не кажучи вже про атомну електростанцію, просто неможливо.

 

«Цілих 23 роки незалежності України колишні партійці й комсомольці «годують» людей на Сході фашизмом, тероризмом, націоналізмом. Тепер нове гасло - вони «боротимуться з окупантами»! Це з людьми, які співають гімн України вже третій місяць в Києві, де всі мітинги проходять під синьо-жовтим прапором. То хто ж тут окупант?», - говорить Міщенко.

 

Також народний депутат зазначив, що обласна організація ВО «Свобода» продовжуватиме активну роботу на території Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...