App Store Google Play

Відомого на всю країну власника "петриківської" каски побили "тітушки"

02.02.2014 15:52
Відомого на всю країну власника "петриківської" каски побили "тітушки"

Степана Клімова затягли в намет поблизу провладного мітингу та побили до крові.

Програміст Степан Клімов - людина мирна, але помітна. Відомим на все місто він став після того, як почав носити будівельну помаранчеву каску, розписану «під петриківку». Ідея розпису належить Степанові, а втілення - знайомій художниці. Клімов - завсідник Євромайдану, але не вважає себе активістом. Він завжди підкреслює, що не розділяє екстремістських ідей і мріє про європейький рівень в Україні. Чоловік спостерігає за подіями та фіксує найцікавіше з побаченого на фотоапарат.

2 лютого, розповів Степан телефоном корреспондентам 9 каналу, він ішов сквером Леніна, де на той час відбувався мітинг на підтримку чинної української влади (його ще називають «бюджетним» мітингом). Зробив кілька фотографій. Підійшов до наметів, які розташувалися в тому ж сквері. Біля намету стояли четверо чи п'ятеро чоловіків, які нечемно поцікавились, хто він такий, що тут робить, і почали силоміць тягти у намет. Одяг на чоловіках був цивільний, прикрашений георгіївськими стрічками.

«Били, матюкалися проти євромайдану, погрожували розправою, хотіли відібрати камеру», - записав Степан у Твіттері о 14 годині. В наметі, розповідає Степан, його принижували вербально та били, каска відлетіла в бік, тож били по голві та обличчю, зламали зуб.

«Я соромив цих людей, як міг, але вони зупинился лише після того, як мою куртку залило кров'ю. Потім ці люди вибачалися, казали, що помилилися, навіть далу якусь куртку замість зіпсованої моєї і пропонували гроші за вибитий зуб. Я відмовився. Камеру вдалося відстояти».

Побитий євромайданівець був доставлений до районного відділу міліції, де його допитали і перекваліфікували в потерпілого.

«Написав заяву про злочин. Адвокат знадобиться згодом. Хочу довести справу до кінця».

З міліції Степан попрямував до відділу судово-медичної експертизи потерпілих, обвинувачених та інших осіб, але там було зачинено - вихідний. Тож пішов на Європейську площу, куди від пам'ятника Чкалову перемістився мітинг Євромайдану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...