App Store Google Play

«Демократи» захистили затриманих 26 січня і надають їм допомогу

01.02.2014 16:08
«Демократи» захистили затриманих 26 січня і надають їм допомогу

Дніпропетровський апеляційний суд 31 січня змінив запобіжний захід затриманому через масові заворушення поблизу Дніпропетровської облдержадміністрації 26 січня 20-річному інвалідові дитинства Владиславу Каченюку, який має складне захворювання, а також ще кільком затриманим, повідомили їх адвокати.
 
За їхніми словами, Владислава Каченюка відпустили додому під особисте зобов’язання з’являтись до суду та слідчих.
 
Народний депутат Андрій Павелко, який клопотався про взяття на поруки Владислава Каченюка, зазначив, що «цинізм ситуації з його арештом у тому, що хлопець з дитинства мав інвалідність і в нього зберігаються фізичні обмеження».
 
«Саме таких заручників брала влада. Зараз допомагаємо Владиславу з реабілітацією й намагатимемося допомогти з роботою», – сказав Андрій Павелко.
 
Крім того, апеляційний суд змінив запобіжний захід ще 7 затриманим: шістьом пом’якшили тримання під вартою на домашній арешт, ще одному – на особисте зобов’язання.
У вечері близько 18 години усіх вісьмох було звільнено з Дніпропетровського СІЗО.

 

Невідомі правоохоронці намагалися підставити затриманих: пообіцявши розвезти їх по домівках, у суді взяли з них письмову відмову від конвоювання до районного відділку міліції за місцем проживання. В результаті всіх випускали з СІЗО, під яким чатували загони невідомих у масках з битками.

 

Завдяки втручанню депутатів від ВО «Демократи», які протягом кількох годин очікували на затриманих під стінами СІЗО з тим, щоб допомогти дістатися додому та надати необхідну матеріальну чи організаційну допомогу, сутичок та провокацій вдалося уникнути.

Як повідомила прес-служба партії, сьогодні, 1 лютого народний депутат України Андрій Павелко та депутати місцевих рад від «Демократів» відвідують родину багатодітного батька Леоніда Бабина та юнака-інваліда Владислава Каченюка, які були силоміць схоплені 26 січня на вулицях міста.

 

Нагадаємо, саме Андрій Павелко подав клопотання про взяття на поруки інваліда дитинства Владислава Каченюка, який був арештований за звинуваченням в штурмі Дніпропетровської облдержадміністрації 26 січня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...