App Store Google Play

Владислав Романов запропонував створити в облраді антикризову комісію

31.01.2014 13:38
Владислав Романов запропонував створити в облраді антикризову комісію

На сесії Дніпропетровської обласної ради 31 січня депутати від партії ВО «Демократи» запропонували створити депутатську антикризову комісію, до складу якої увійшли б представники депутатських фракцій, неурядових організацій, журналісти, експерти та представники як Євромайдану так і Антимайдану.

«Нам потрібно від загальних закликів про необхідність перемовин та пошук шляхів виходу з кризи приступати до вироблення конкретних пропозицій, спрямованих на деескалацію конфлікту як на регіональному рівні, так і вносити наші пропозиції для розв'язання конфлікту в Україні в цілому. Дніпропетровщина останній раз мала масові заворушення з постраждалими понад 40 років тому. Події 26 січня є не лише неприпустимими - коли є побиті журналісти, мирні демонстранти, поранені правоохоронці - але й ганебною. Дніпропетровщина - це регіон, який демонстрував та пропонував порядок денний для цілої країни. Розв'язувати питання за допомогою бійки у нас не прийнято!» - наголосив депутат облради Владислав Романов.

Пропозиція ВО «Демократи» полягає у тому, щоб в оперативному режимі виробляти рішення, які б блокували спроби роздмухування конфлікту, вкидів в інформаційний простір провокаційної інформації та для реагування на звернення громадян та журналістів.

Головна проблема, зауважив Романов, яка виштовхнула людей на вулиці, полягає в тому, що влада ігнорувала їх думку, не зважала на позицію людей.

"Демократи" запропонували не пізніше понеділка зібрати склад такої комісії і розпочати її роботу.

Водночас голова обласної ради регіонал Євген Удод оголосив про те, що опозиція пристає на пропозиції влади долучилися до роботи в регіональному штабі щодо стабілізації кризових ситуацій в області, створеного в грудні 2013 року.

На питання до представників ВО «Демократи» щодо даної інформації, вони зауважили, що назва комісії, а також те, ким і коли вона створена не є головним питанням. Головне у тому, щоби її рішення сприяли розв'язанню конфлікту, відновленню прав та свобод людей, неприпустимості порушення їх прав у майбутньому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...