App Store Google Play

Попри спротив влади, Форум Майданів оголосив цілі та виробив методи

13.01.2014 08:43
Попри спротив влади, Форум Майданів оголосив цілі та виробив методи

Форум Євромайданів ухвалив ключові принципи взаємодії різних регіонів з головною метою – недопущення узурпації влади та розвитку самоврядування. Протягом 11-12 січня у Харкові під шаленим тиском і градом провокацій активісти зуміли випрацювати спільну декларацію.

У обговоренні та затвердженні основних принципів співпраці між євромайданами взяли участь близько сотні делегатів з різних куточків України. До декларації увійшли пункти, що стосуються стратегії євромайданів, координації, безпеки та правозахисту, ресурсного забезпечення, освітньої та культурно-мистецької діяльності майданів, комунікації між активістами та поширення інформації.

«Ми задоволені тим, що побачили. Ми побачили різні регіони, що люди налаштовані на співпрацю і об’єднання, ми з цим їхали і це ми там побачили. Ми отримали підтвердження, що наша січеславська позиція – це позиція всієї України, у нас одна мета», - прокоментував Віктор Романенко, делегований на Форум від Дніпропетровська.

«Головне тут недопущення подальшої узурпації влади шляхом створення механізмів народовладдя, реформи і розвитку місцевого самоврядування. Ми бачимо розвиток за ініціативою громадян, а не за наказом державного апарату», - прокоментував резолюцію Форуму його модератор  Дмитро Капранов.

Активісти Форуму свідомо оминали будь-якої формалізації у своїй діяльності та зосередилися на створенні механізмів горизонтальної співпраці.

Про ключові напрацювання Форуму дніпропетровські делегати розкажуть 13 січня на Європейській площі о 16:00.

По завершенню учасники Форуму пройшлися ходою і провели акцію. Прихильники влади супроводжували її низкою провокацій: оточили Євромайдан, намагалися заглушити мітингарів стороннім звуком, кидали петарди і димові шашки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...