App Store Google Play

Міліція: Озброєні правоохоронці прийшли до Майдану через жебраків

11.01.2014 10:41
Міліція: Озброєні правоохоронці прийшли до Майдану через жебраків

Міліціонери із автоматами перебували на Європейській площі Дніпропетровська біля місця збору євромайдану 9 січня, бо шукали жебраків. Так пояснив ситуацію заступник начальника Дніпропетровського міського управління МВС Володимир Седлецький.

В той день озброєні правоохоронці викликали стурбованість активістів, адже зазвичай охорону правопорядку не забезпечують з гвинтівками.

Активістку, яка намагалася встановити причину перебування озброєних міліціонерів на площі, де відбувається мирна акція, доправили до райвідділку міліції, невдовзі після чого відпустили.

Як пояснив Володимир Седлецький, співробітники держслужби охорони були найближчим нарядом, який міліція спромоглася відправити для реагування на телефонне повідомлення.

«Є запис по 102, дзвонять люди: «Жебраки збирають гроші». Найближчий наряд це була державна служба охорони. Вони під’їжджають туди, починають шукати, не знаходять. Підходить жінка, починає приставати, кричати «Що ви тут робите?», хапати за автомат. Її взяли в райвідділ, побесідували, буквально через 20 хвилин вона пішла», - розповів Володимир Седлецький.

Як відомо, будівля управління державної служби охорони знаходиться в кількох метрах від приміщення міського управління міліції. На європейській площі під час проведення акцій євромайдану постійно знаходяться правоохоронці, котрі мають стежити за громадським порядком.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...