App Store Google Play

Форум Майданів розпочав роботу попри спротив влади і провокації

11.01.2014 17:18
Форум Майданів розпочав роботу попри спротив влади і провокації

Форум Майданів, на який зібралися представники Євромайданів з 82 міст України, що представляють усі без винятку її регіони, розпочав свою роботу. На вечір 11 січня проведено пленарне засідання, під час якого делегати познайомилися з порядком денним та розділилися по робочих групах, а також розпочалася робота у групах по напрямкам діяльності.

 

Влада Харкова зробила усе можливе, аби зірвати Форум. За слова одного з його організаторів, письменника Сергія Жадана, організаторам форуму відмовили усі без винятку зали у місті-мільйоннику, включно з готелем мільйонера Ярославського, пояснюючи це однаково «Інакше нам – вила!»

 

Втім, як завжди, трапляється в скрутні часи для держави, прилисток учасникам Форуму надала церква. Зокрема, пленарне засідання вдалося провести у Свято-Дмитрієвському храмі. Втім, і тут майданівців чекав «теплий прийом» - близько півсотні спортивно одягнутих бійців взяли церкву в облогу і намагалися виломати двері, аби увірватися в приміщення. Як зафіксовано на відео кореспонденту Дніпрограду, підрозділ міліції, викликаний на місце сутички, по-дружньому запросив хуліганів до автобуса й супроводив від храму в невідомому напрямку.

 

Дніпропетровська делегація у складі Віктора Романенка, Івана Маркевича та Василя Сухова також бере участь в роботі Форуму. Вони працюють у групах, що займаються ідеологічними питаннями, питаннями освіти та юридичного захисту Євромайдану.

 

«Ми включилися, працюємо, обстановка бойова – весь час відбуваються якісь провокації й набіги. Нещодавно була спроба нападу на групу Маркевича – приміщення, де вони працювали, закидали газовими гранатами. На щастя, ніхто не посраждав. Ми весь час змінюємо дислокацію, переховуємося. Дуже допомагає Київський патріархат – приміщеннями і місцеві активісти», - повідомив телефоном з Харкова Віктор Романенко.

 

Не обійшлося й без ексцесу. На реєстрації делегатів виявилося, що на відміну від інших майданів по всій Україні, які делегували по три представники, від Дніпропетровська зареєстровані аж восьмеро делегатів. За словами Віктора Романенка, до трійки, обраної під час віче 5 січня, приєдналися самопроголошені делегати Костянтин Писаревський, Антон Бут та ще троє маловідомих людей, яких він особисто на дніпропетровському Євромайдані не спостерігав. Втім, один з співголів оргкомітету – Дмитро Капранов пообіцяв найближчим часом вирішити цю проблему, вилучивши самозванців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...