App Store Google Play

Делегати Євромайдану їдуть в Харків за ключовою відповіддю "Що далі?"

10.01.2014 10:09
Делегати Євромайдану їдуть в Харків за ключовою відповіддю "Що далі?"

Вже завтра, 11 січня в Харкові зберуться делегати від усіх Євромайданів по Україні, аби на своєму форумі обговорити, що ж робити далі й як не розтратити величезний мобілізаційний потенціал Майданів.

 

Своя делегація вирушає до Харкова і з Дніпропетровська. Одним з її учасників буде Віктор Романенко - координатор і постійний учасник Дніпропетровського Євромайдану. Вирушаючи на Форум Майданів, він поділився з Дніпроградом своїми планами і очікуваннями.

 

«По-перше, вперше в одному місці зберуться люди, які створювали євро майдани у різних містах, у різних регіонах України. Дуже цікаво буде обмінятися думками і досвідом – що де вдалося краще, що де пішло не так і чому, як вони вирішували організаційні, юридичні питання, питання взаємодії – а подекуди й протистояння – з силами правопорядку», - розповів пан Романенко.

 

Крім того, координатор дніпропетровського Майдану очікує від Форуму Майданів вирішення ключового питання: чи всі сили майданів йдуть однією колоною окремо, залишаючись виключно у громадському секторі, і вирішуючи питання зміни влади через вулицю, або ж громадський сектор для вирішення спільних задач, а вони великою мірою політичні – усунення від влади президента й уряду, проведення виборів і зміна законодавства – мають взаємодіяти з усіма політичними партіями, які поділяють ідеї та цілі громадських активістів.

 

«Для нас найголовніше, для нашої дніпропетровської організації зокрема, вирішити для себе – чи є ці спільні цілі, як ми всі разом збираємося їх досягати і що робити далі. Але далі ми можемо діяти виключно, якщо домовимось про спільний вектор. А для цього потрібні компроміси. Ми вже не перший тиждень спілкуємося з представниками інших міст, готуємось, збираємо і обговорюємо різні ідеї. Гадаю, що спільне віче на найбільшій в Європі площі в Харкові допоможе знайти ці спільні цілі й методи», - висловив сподівання громадський активіст.

 

Він переконаний, що справа одна, і в ході особистого спілкування активістам усіх міст – від Луганська до Львова легко буде дійти до спільного знаменника.

 

Крім того, Віктор Романенко впевнений, що в ході Форуму буде сформована горизонтальна слабко централізована структура зв’язку і взаємодії, яка перетворить майдани по всій країні в непереборну силу.

 

«Я буду пропонувати, щоб крім зборів і мітингів утворена структура займалася практичними речами, з урахуванням специфіки кожного міста та області. В нас є люди, є потенціал. За наявності координації Майдани стануть потужною силою громадського сектору, який має і буде впливати на прийняття рішень владою», - запевнив координатор Євромайдану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...