App Store Google Play

Cедлецький вийшов до активістів, але не вибачився (відео)

10.01.2014 19:34
Cедлецький вийшов до активістів, але не вибачився (відео)
Активісти євромайдану змусили заступника начальника Дніпропетровського міського управління міліції Володимира Седлецького пояснити свої висловлювання.

Наперодні під час прес-конференції посадовець допустився висовлювань, що дискредитують євромайдан. Зокрема обвинуватив активістів, ніби вони стоять на майдані за гроші та зумисне завищують кількість учасників акції у Дніпропетровську.

Сьогодні десятки активістів прийшли до міськуправління міліції, аби вимагати вибачень від Володимира Седлецького. Після того, як в управління прийняли заяву пікетувальників, Седлецький вийшов до них, проте без вибачень.

«Я сказав свою суб'єктивну думку. Я думаю, що спеціально люди завищують цифри (кількість учасників акції - авт.), щоб підняти рейтинг собі перед своїми керівниками і, можливо, получити за це гроші», - прокоментував Володимир Седлецький. Також він вважає, що журналісти некоректно подали його висловлювання, прибравши оціночну складову, через що і виникла суперечка із активістами.

  

 

Слова посадовця протестувальників не заспокоїли. Активісти кричали «Ганьба!» і «Відставка!». Вони розсипали на подвір'ї управління МВС дріб'язок «на хабар». Так вони висловили обурення заявами правоохоронця про матеріальну зацікавленість активістів.

Раніше євромайданівці заявляли, що у разі не спростування волковником Седлецьким інформації, яку він поширив щодо активістів майдану, вони відстоюватимуть свою честь і гідність у суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...