App Store Google Play

Міліціянт з Дніпра заявив, що Майдан і мітинги «Свободи» проплачують

08.01.2014 14:17
Міліціянт з Дніпра заявив, що Майдан і мітинги «Свободи» проплачують

Заступник начальника міського управління міліції, начальник міліції громадської безпеки ДГУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області Володимир Седлецький вважає, що організатори навмисно в десятки разів завищують у заявці на проведення масової акції кількість учасників, аби отримати більше грошей від «своїх керівників в Києві».

Аби довести свої слова він навів три приклади:

«На новорічні свята надійшло три заявки на проведення масових заходів. З 31-го 23:00 до 02-го 2:00 проводитиметься масовий захід на 200 осіб. Підписав Сердюк Роман Олександрович. Европейська площа. Я вам хочу сказати, що там було 24 людини. Наступне: «Свобода» подала заявку на честь дня народження Бандери провести мітинг і ходу Європейська площа - проспект К.Маркса - парк Глоби з орієнтовною кількістю до тисячі осіб. Їх якщо 50 чоловік було - так це добре. Нарешті, пан Анатолій Сокоринський надіслав повідомлення, що 5 -го числа мітинг в парку Глоби і хід по проспекту К.Маркса на Евромайдан збере 8000 учасників. По-моєму, там і 80-ти осіб не було», - сказав міліціонер.

«Не секрет, що всі ці заходи, акції - вони всі проплачуються. Якщо вони написали своїм керівникам в Києві «вісім тисяч» то отримали на вісім тисяч грошей... А де ж решта грошей, якщо там було, максимум, сто чоловік?» - звернувся до журналістів Володимир Седлецький.

Такий емоціональний посил до демократичних сил і їх прихильників з боку міліції, яка не лише не заподіяла нападу на десятків активістів Євромайдану 25 листопада, а й не вдарила палець об палець, аби знайти й притягти до відповідальності винуватців, виглядає дещо дивним.

Кореспондент Дніпрограду, присутній на акціях 1 та 5 січня, на свої очі бачив, що цифри, наведені Седлецьким, відрізняються від дійсності у 3-5 разів. На численних фото, в тому числі й на нашому сайті, можна побачити, що наприклад 5 січня на мітингу були присутні мінімум 500-600 осіб. Це, однозначно, зафіксували камери міліцейського спостереження. То для чого ж посадовець МВС ганьбиться відвертою брехнею перед журналістами?

Вочевидь, за вигуками про «безчесних і продажних» мітингувальників міліцейський начальник хоче приховати своє «очковтирання», на яке вже точно були оприходовані бюджетні кошти. Мова йде про обіцяні чергування у новорічну ніч 74 нарядів ППС та 45 екіпажів ДАІ, яких ніхто на вулицях Дніпропетровська не бачив. Даішники, щоправда, з'явилися ближче до обіду 1 січня, але замість регулювання руху займалися звичним для себе «збором урожаю» - зупиняли кожну машину, до якої встигали дотягтися, і змушували водія доводити відсутність сп'яніння.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...