App Store Google Play

Український мандрівник вирушить в одиночну навколосвітню подорож

06.01.2014 18:03
Український мандрівник вирушить в одиночну навколосвітню подорож
До Дніпропетровська сьогодні повернувся відомий мандрівник Сергій Гордієнко, який досліджує можливості людського організму та способи виживання в екстремальних умовах, повідомляє кореспондент ТСН.

 

Він вийшов в одиночний похід 3 вересня і пройшов на веслах по Дніпру, потім вздовж узбережжя обігнув Чорне море, знов вийшов у Дніпро і повернувся на місце старту.

Шлях у дві з половиною тисячі кілометрів дослідник хотів здолати за 100 днів, але у плани втрутилася стихія – морські шторми розпочалися на два місяці раніше ніж зазвичай, в одному з них сильно постраждав човен, на якому йшов Сергій, тож цей перехід тривав на 25 діб довше.

"Штормів було дуже багато, я учасник першого шторму в Каховці, на моїх очах гинув буксировщик. І два - це в Чорному морі. В одному мене віднесло майже на 160 кілометров від берегової зони", - розповів Гордієнко.

Ця експедиція була останнім етапом підготовки до наступної, найекстремальнішої в кар'єрі мандрівника експедиції - одиночної навколосвітньої подорожі, яка розпочнеться 1 вересня і триватиме аж два роки.

Нагадаємо, минулого року Гордієнко пішки подолав відстань у сім тисяч кілометрів- до Північного Льодовитого океану і так само додому. Інколи йому доводилось пливти на човні, а частину шляху - долати на милицях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...