App Store Google Play

У Дніпропетровську з'явився рух лікарів-клоунів

03.01.2014 16:50
У Дніпропетровську з'явився рух лікарів-клоунів
У Дніпропетровську з'явилися незвичні лікарі-клоуни, які з червоними носами, у чудернацькому вбранні та з розмальованими обличчями приходять до дитячих лікарень, повідомляє ТСН.

В арсеналі лікарів - повітряні кульки, мильні бульбашки, пальчиковий театр і жарти. Їм вдається майже неможливе – розсмішити дітей, що борються зі смертю.

"Одна посмішка - це величезна нагорода. Ти просто розумієш, що ти його висмикнув на секунду, на секундочку з болю, сліз, горя. Нехай секунда, але ж він посміхається", - кажуть лікарі про маленьких пацієнтів.

Менеджер Вадим Тиванюк та акушер за фахом Анастасія Плеханова приходять до лікарні у власні вихідні щотижня. Роблять це за покликом серця і навіть дивуються, коли вдячні батьки маленьких пацієнтів пропонують гроші.

"Коли вони приїжджають, він їх у вікно виглядає. Звичайно, веселіше йому стає, бо тут так довго в лікарні, нема чого робить", - каже мама хворого на рак хлопчика.

До армії незвичних лікарів із червоними носами у Дніпропетровську запрошують усіх охочих. Ентузіасти самі навчають премудростей такої терапії. Що більше буде волонтерів, то більше малюків дістануть підмогу на тяжкому шляху до одужання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...