App Store Google Play

Влада запустила сценарій компрометації Євромайдану

31.12.2013 14:57
Влада запустила сценарій компрометації Євромайдану

Як стало відомо з повідомлень деяких інформаційних агентств, на Майдані Незалежності в Києві відбувається «справжнє неподобство». Зокрема, як повідомив департамент громадської безпеки МВС України 31 грудня, лише за останню добу в Шевченківському райуправлінні столиці зареєстровано 16 повідомлень про протиправні дії мітингувальників. Одне з них - про зґвалтування, яке нібито сталося у ніч з 30 на 31 грудня у одному з наметів.

 

Крім того, нібито місцеві мешканці «масово скаржаться на неможливість нормального пересування майданом Незалежності та вул. Хрещатик». Згідно із повідомленнями міліціянтів, громадяни «не можуть потрапити у свої оселі й на роботу».

 

Окрім цього, міліціянти відзначають, що на їх думку «періодично відбуваються бійки в приміщенні Будинку профспілок».

 

При цьому слід звернути увагу, що провокаційна діяльність розвивається саме за тим сценарієм, про який організатори Майдану попереджали ще 2 тижні тому, коли зазначали, що влада використовує для організації будь-яких правопорушень і створення негативної картини щодо майдану кримінальних елементів і навіть повій.

 

Паралельно «в народ» запущена скандально відома Вікторія Шилова. Перебравшись до Києва у якості технічного кандидата на 223 виборчому окрузі, колишня журналіст і депутат з Новомосковська тепер вдає із себе захисницю знедолених киян.

 

Ганебно виключена із вже п’ятої партії поспіль, вона створила нову, аби збирати підписи незадоволених киян за розблокування Майдану і вулиці Хрещатик. Невідомо, чи на сьогодні хоч якась кількість реальних підписів є, але картинка створюється – як в медіа, так і через соціальні мережі.

 

Влада діє тупо, наче нічого розумнішого придумати не здатна. Та й де їй, нинішній владі, адже подібний «креатив» хіба й може народитися у головах тих, хто проходив свої університети у тюрмах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...