App Store Google Play

ДФІ не лише шукає розтрати, а й повертає не донараховану зарплату

30.12.2013 09:03
ДФІ не лише шукає розтрати, а й повертає не донараховану зарплату

Зважаючи на виявлені фінансові порушення минулих років, протягом 11 місяців 2013 року завдяки Держфінінспекції в Дніпропетровській області фізичним особам виплачено недонарахованої заробітної плати на суму майже 3,0 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області.

 

На суму понад півмільйона гривень зафіксовано фінансових порушень з оплати праці, оскільки підконтрольними об’єктами не проводились або проводились у заниженому розмірі індексації грошових доходів населення.

 

Так, через те, що працівникам відділу освіти Павлоградської райдержадміністрації не проводили індексацію заробітної плати, вони недоотримали доходів на суму 90 тис. грн.

 

Крім того, під час ревізій зафіксовані порушення, пов’язані із недонарахуванням працівникам доплат та надбавок на суму понад 190 тис. грн.

Так, через непроведення розрахунку фактично виконаного педагогічного навантаження педагогічним працівникам та невірного обчислення доплати за роботу в нічний час черговим гуртожитку працівниками Дніпродзержинського державного технічного університету недоотримано коштів на суму 54 тис. грн.

 

Загалом за період з січня по листопад поточного року виявлено факти заниження або нарахування не в повному обсязі заробітної плати фізичним особам на суму понад 1 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...