App Store Google Play

Охоронця сміттєзвалища на Кулебівці побили «прибічники» його закриття

28.12.2013 16:39
Охоронця сміттєзвалища на Кулебівці побили «прибічники» його закриття

25 грудня охоронець звалища на Кулебівці Максим Чубарь був побитий, коли став на перешкоді незаконному проникненню на територію полігону. Про це він заявив, перебуваючи у лікарні.

«Приїхали на баклажановому ВАЗі з написом «Самара». Почали штовхати мого напарника. Я прикрив шлагбаум, щоб з'ясувати, з якою метою вони хочуть проїхати. Вони почали штовхати мене автомобілем, а коли я впав на капот, вибіг Карачевцев. Я намагався його відштовхнути його від себе, а він вдарив мене головою в обличчя», - розповів Чубарь.

За словами охоронця, троє людей, серед яких він впізнав Дмитра Будима, Юрія Карачевцева та Леоніда Матвієнка намагались без будь-яких пояснень проникнути на територію звалища.

При спробі з'ясувати особи та підстави для проїзду на полігон, охоронець був збитий автомобілем ВАЗ з написом «Самара» та отримав удар головою в обличчя від Юрія Карапчевцева, говорить постраждалий.

«Пацієнт звернувся 25 грудня. За результатами обстеження було встановлено, що у нього закрита черепно-мозкова травма і струс мозку», - сказала лікар-хірург Юлія Губовська.

Максим Чубарь також звернувся із заявою до міліції.

«Охоронець звалища звернувся із заявою про те, що його побив невідомий. Заява зареєстрована у журналі обліку. Відкрито кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України. Заяв від інших учасників інциденту не надходило», - заявила майор міліції Тетяна Попова.

Юрій Карачевцев говорить, що він сам є постраждалим і що Максим Чубарь напав на нього. Юрій Карачевцев не звертався до лікарів та на момент спілкування з майором Тетяною Поповою заяви про злочин від нього не надходило.

Дмитро Будим метою проникнення на звалище назвав оцінку екологічного становища полігону.

Нагадаємо, мер Новомосковська Сергій Мороз пропонує провести громадські слухання з приводу закриття звалища на Кулебівці.
Також депутати Новомосковської міської ради вкотре не проголосували за комплекс заходів, яким передбачається закриття звалища у законний спосіб - його рекультивацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...