App Store Google Play

Жінки України вимагають від Януковича знайти винних у побитті Чорновол

26.12.2013 15:22
Жінки України вимагають від Януковича знайти винних у побитті Чорновол
Всеукраїнське жіноче товариство ім. Олени Теліги засудило жорстоке побиття матері двох дітей, української журналістки-патріотки, громадської діячки, активістки Євромайдану, Тетяни Чорновол.

Про це члени товариства заявили, звернувшись із відкритим листом.

«Переконані, що це - огидна помста за її добросовісну, чесну і безкомпромісну професійну діяльність з боку тих, хто хотів би позбавити українців одного з найважливіших людських прав - свободи слова», - впевнені жінки.

На їх переконання, викриваючи свавілля, вседозволеність, злочини та корупційну діяльність можновладців, Тетяна Чорновол хоче одного: очистити наше суспільство від аморальності та байдужості, захистити простих людей у їхніх сподіваннях на справедливість, на те, що зло не повинне залишатись безкарним.

Активістки товариства імені Олени Теліги також додають, що занепокоєні тим, що останнім часом почастішали напади і переслідування тих журналістів, які чесно і сумлінно виконують своє головне професійне завдання - чесно інформувати суспільство про все, що відбувається, захищати і виявляти правду, якою б гіркою вона не була.

«Це свідчить про те, що влада та правоохоронні органи нездатні захистити виконання професійних обов'язків журналістів, бо злочини проти них залишаються безкарними», - йдеться в заяві.

«Зокрема, ми обурені ганебними діями правоохоронних органів, які використали незаконні озброєні формування та «тітушок» для побиття студентів, медиків, жінок, журналістів, чинять масові побиття учасників мирних зібрань!».

Активістки товариства вимагають від Президента України насправді гарантувати конституційні права і свободи українців і захистити свободу слова в Україні.

«Закликаємо всіх українських жінок бути небайдужими до того, що відбувається в нашій країні, активно відстоювати свою громадянську позицію на захист наших дітей, тих, хто вийшов боронити наші людські права, гарантовані Конституцією!», - йдеться у заяві Проводу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...