App Store Google Play

Міськрада навантажила громаду водогонами і гуртожитками

26.12.2013 11:08
Міськрада навантажила громаду водогонами і гуртожитками

Комунальна власність територіальної громади Дніпропетровська поповнилася додатковими об'єктами, які необхідно буде утримувати.

25 жовтня на 45 черговій сесії Дніпропетровської міськради депутати надали згоду (шляхом голосування) на прийняття на баланс громади міста гуртожитків та мереж водопостачання, що належали як комерційним, так і обласним структурам, повідомляють ЛИЦА.

Зокрема, депутати надали згоду на :

- Прийняття в комунальну власність територіальної громади Дніпропетровська зовнішніх мереж водопостачання по вулицях Петриківській, Царичанській, Лєскова і Невській. Зазначені мережі водопостачання, побудовані за рахунок власних коштів мешканців (вони ж й ініціювали дане питання), будуть прийняті на баланс КП «Дніпроводоканал».

- Прийняття в комунальну власність територіальної громади Дніпропетровська зовнішніх мереж водопостачання до житлових будинків за адресами: вул. Бехтерева, 4 та вул. Профспілковий, 73. Таке рішення було сформовано на підставі листів КУ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня» Дніпропетровської облради і КП «Дніпроводоканал» (стане балансоутримувачем).

- Прийняття в комунальну власність територіальної громади Дніпропетровська зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення до гуртожитку по вул. Братів Міллер, 11, які належать ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» (проект рішення був підготовлений на підставі листа ПАТ «ДАЗ»). Будуть прийняті на баланс КП «Дніпроводоканал».

У рішенні сказано, що агрегатний завод повинен відшкодувати «Дніпроводоканалу» експлуатаційні витрати в сумі 3 309 грн. і витрати на відновлення мереж у сумі 16 691 грн.

До речі, на сесії був присутній народний депутат України, голова Ради директорів ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» Євген Морозенко.

- Прийняття в комунальну власність територіальної громади Дніпропетровська зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення до житлового будинку (вул. Баумана, 6 ) з балансу Обласного комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету». Будуть прийняті на баланс КП «Дніпроводоканал».

- Зарахування до комунальної власності територіальної громади Дніпропетровська безхазяйних теплових мереж.

Крім цього, міськрада погодилася прийняти на баланс територіальної громади міста (в особі КП «Житлосервіс- 5» Дніпропетровської міськради) гуртожиток по просп. Кірова, 80Б, який належить ПАТ «Дніпровський машинобудівний завод», а також гуртожитки по вул. Коксова, 2А та вул. Караваєва, 13, що належать ПАТ «Євраз - Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського».

Також депутати погодилися прийняти у комунальну власність територіальної громади Дніпропетровська ( на баланс відділу освіти Амур- Нижньодніпровської районної у м. Дніпропетровську ради ) будівлі та споруди по вул. Котляревського, 6 (дитячий комбінат № 286), що належать товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Аксіома».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...