App Store Google Play

Внаслідок торговельних воєн постраждали сердечники і дитячі носики

25.12.2013 09:15
Внаслідок торговельних воєн постраждали сердечники і дитячі носики

В Україні заборонили продаж дешевих та популярних медикаментів «Корвалол», «Корвалдин» та «Назаферон». Про це під час прес-конференції у медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомила завідуюча сектором інформаційного забезпечення Державного контролю служби з лікарських засобів Юлія Овчаренко.

 

За її словами, з 3 по 5 грудня Державна служба з лікарських засобів проводила перевірку дотримання ліцензійних умов з виробництва лікарських засобів на підприємстві ПАТ «Фармак».

 

Під час перевірки було виявлено низку критичних порушень при виготовленні деяких найменувань лікарських засобів. Це «Корвалол», «Корвалдин», «Корвалол-Н», «Фленокс», «Назоферон» і «Уронефрон. Гель ». Ці сім лікарських засобів виготовлялися неналежним чином. Тому зараз вони заборонені до обігу на території України.

 

При виготовленні лікарських засобів «Корвалол», «Корвалдин» і «Уронефрон. Гель »використовувалася субстанція, яку не зареєстровано Міністерством охорони здоров'я України. У період з 18.12.2012 року по 7.03.2013 року ці ліки виготовляли із застосуванням незареєстрованої субстанції.

 

«Назаферон», основна діюча засіб у його складі інтерферон, застосовується при вірусних захворюваннях для підвищення імунітету у людей. Виготовлення субстанції для цього лікарського засобу контролювалося за показником специфічної активності інтерферону таким методом, який не зареєстрований в Міністерстві охорони здоров'я. Лабораторія, яка здійснювала контроль, не атестована на проведення даного аналізу.

 

Згідно з наказом, заборона на продаж цих медикаментів буде діяти протягом 90 днів.

 

Фармацевти, опитані Дніпроградом, зійшлися на думці, що заборона на певні лікарські препарати є формою використання державних органів для ведення комерційних війн на дуже щедрому ринку медичних препаратів. Всі заборонені препарати – вітчизняного виробництва, мають низьку ціну й дуже популярні у населення. За 90 днів, відзначають фахівці, конкуренти виробників цих ліків розраховують заповнити ринок більш дорогим аналогом. Скоріше за все, він буде імпортним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...