App Store Google Play

Секретар міськради депутату: «Да кто ти вабщє такой?!»

25.12.2013 13:17
Секретар міськради депутату: «Да кто ти вабщє такой?!»

«Да кто он вобщє такой?!», - з таким вигуком забрати слово у депутата міської ради Вадима Гетьмана на черговій сесії вимагав секретар цієї ж ради Максим Романенко.

Ліву руку міського голови надзвичайно обурило чергове звернення депутата стосовно непрозорості ухвалення земельних питань на сесіі. Вже вкотре в пакеті наданих депутатам документів відсутня жодна інформація про рішення, що приймаються. В таблиці можна побачити лише найменування проекту на кшталт: «Про передачу земельних ділянок громадянам у власність» без вказання прізвищ та імен цих громадян, або «про внесення змін до рішень міської ради» без дат та номерів тощо. Відтак, слухняна більшість тисне кнопки «за» навіть не уявляючи, про що йдеться.

Як переконує міський голова разом з начальником юридичної служби, всі ці дані не є секретними, ба більше - неодноразово на цей факт зверталась увага і Іван Куліченко давав відповідні доручення, обіцяючи, що вся необхідна інформація міститиметься в матеріалах сесії.
Втім, на сьогоднішній сесії ціла низка питань знову не мала «інформаційного наповнення», на що звернули увагу депутати Жуков та Гетьман. Останній звернувся до колег у сесійній залі із закликом підняти руки тим депутатам, які мають на своїх столах повні тексти проектів рішень щодо земельних питань, які розглядаються.

Втім, слухняна більшість звикла слухатись наказів лише своїх керманичів, відтак жодної руки піднято не було. Вочевидь, це й обурило секретаря міської ради Максима Романенка, який почав буквально вимагати від однопартійців підняти руки і намагався заборонити виступ Вадима Гетьмана, не добираючи при цьому слів.

Коментувати поведінку Романенка Іван Куліченко відмовився, втім зауважив, що поведінка "деяких депутатів" (йдеться про Гетьмана, - авт.), має відверто провокативний характер. 

"Ми звикли. Це триває кожної сесії", - втомлено заявив міський голова. Втім пообіцяти, що надалі всі проекти рішень міститимуть повну та конкретну інформацію, аби уникнути таких конфліктів, не спромігся.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...