App Store Google Play

Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів

25.12.2013 15:35
Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів
Правозахисні організації звернулися до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської з вимогою дати публічну оцінку фактам побиття та нападів на активістів євромаданів. Вони здивовані мовчанкою та відсутністю реагування омбудсмена на вибірковість слідства.

У зверненні правозахисників описані зо два десятки випадків застосування сили проти активістів євромайданів у різних регіонах України. В тому числі вказано, що досі не розслідується, хто побив активістів Дніпропетровського майдану 25 листопада.

«З одного боку ми бачимо процесуальні порушення, відмову від проведення всього комплексу слідчих дій та затягування розслідування справ (як це відбувається у всіх без виключення провадженнях, відкритих за фактами нападів на активістів акцій протесту), а з іншого боку - прискорений розгляд та відверто звинувачуваний ухил слідства у справах проти активістів столичного та регіональних «Євромайданів», - йдеться у зверненні.

Правозахисники вимагають від Валерії Лутковської негайно відкрити відповідні провадження по вказаних у зверненні випадках та забезпечити швидке та ефективне розслідування кримінальних справ у межах повноважень омбудсмена.

Під зверненням підписалися правозахисний центр «Поступ», Міжнародний жіночій правозахисний центр «ЛаСтрада - Україна» та Кримський правозахисний центр «Дія». Звернення перебуває у відкритому доступі. Додадти свій підпис може будь-яка особа чи організація.

Як повідомляв Дніпроград, лише через місяць після нападу на дніпропетровських активістів міліція почала шукати очевидців події. Попри таку пасивну позицію в розслідуванні резонансного злочину начальник обласної міліції отримав звання заслуженого юриста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...