App Store Google Play

Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів

25.12.2013 15:35
Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів
Правозахисні організації звернулися до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської з вимогою дати публічну оцінку фактам побиття та нападів на активістів євромаданів. Вони здивовані мовчанкою та відсутністю реагування омбудсмена на вибірковість слідства.

У зверненні правозахисників описані зо два десятки випадків застосування сили проти активістів євромайданів у різних регіонах України. В тому числі вказано, що досі не розслідується, хто побив активістів Дніпропетровського майдану 25 листопада.

«З одного боку ми бачимо процесуальні порушення, відмову від проведення всього комплексу слідчих дій та затягування розслідування справ (як це відбувається у всіх без виключення провадженнях, відкритих за фактами нападів на активістів акцій протесту), а з іншого боку - прискорений розгляд та відверто звинувачуваний ухил слідства у справах проти активістів столичного та регіональних «Євромайданів», - йдеться у зверненні.

Правозахисники вимагають від Валерії Лутковської негайно відкрити відповідні провадження по вказаних у зверненні випадках та забезпечити швидке та ефективне розслідування кримінальних справ у межах повноважень омбудсмена.

Під зверненням підписалися правозахисний центр «Поступ», Міжнародний жіночій правозахисний центр «ЛаСтрада - Україна» та Кримський правозахисний центр «Дія». Звернення перебуває у відкритому доступі. Додадти свій підпис може будь-яка особа чи організація.

Як повідомляв Дніпроград, лише через місяць після нападу на дніпропетровських активістів міліція почала шукати очевидців події. Попри таку пасивну позицію в розслідуванні резонансного злочину начальник обласної міліції отримав звання заслуженого юриста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...