App Store Google Play

Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів

25.12.2013 15:35
Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів
Правозахисні організації звернулися до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської з вимогою дати публічну оцінку фактам побиття та нападів на активістів євромаданів. Вони здивовані мовчанкою та відсутністю реагування омбудсмена на вибірковість слідства.

У зверненні правозахисників описані зо два десятки випадків застосування сили проти активістів євромайданів у різних регіонах України. В тому числі вказано, що досі не розслідується, хто побив активістів Дніпропетровського майдану 25 листопада.

«З одного боку ми бачимо процесуальні порушення, відмову від проведення всього комплексу слідчих дій та затягування розслідування справ (як це відбувається у всіх без виключення провадженнях, відкритих за фактами нападів на активістів акцій протесту), а з іншого боку - прискорений розгляд та відверто звинувачуваний ухил слідства у справах проти активістів столичного та регіональних «Євромайданів», - йдеться у зверненні.

Правозахисники вимагають від Валерії Лутковської негайно відкрити відповідні провадження по вказаних у зверненні випадках та забезпечити швидке та ефективне розслідування кримінальних справ у межах повноважень омбудсмена.

Під зверненням підписалися правозахисний центр «Поступ», Міжнародний жіночій правозахисний центр «ЛаСтрада - Україна» та Кримський правозахисний центр «Дія». Звернення перебуває у відкритому доступі. Додадти свій підпис може будь-яка особа чи організація.

Як повідомляв Дніпроград, лише через місяць після нападу на дніпропетровських активістів міліція почала шукати очевидців події. Попри таку пасивну позицію в розслідуванні резонансного злочину начальник обласної міліції отримав звання заслуженого юриста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...