App Store Google Play

Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів

25.12.2013 15:35
Правозахисники вимагають від Лутковської реакції на побиття активістів
Правозахисні організації звернулися до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської з вимогою дати публічну оцінку фактам побиття та нападів на активістів євромаданів. Вони здивовані мовчанкою та відсутністю реагування омбудсмена на вибірковість слідства.

У зверненні правозахисників описані зо два десятки випадків застосування сили проти активістів євромайданів у різних регіонах України. В тому числі вказано, що досі не розслідується, хто побив активістів Дніпропетровського майдану 25 листопада.

«З одного боку ми бачимо процесуальні порушення, відмову від проведення всього комплексу слідчих дій та затягування розслідування справ (як це відбувається у всіх без виключення провадженнях, відкритих за фактами нападів на активістів акцій протесту), а з іншого боку - прискорений розгляд та відверто звинувачуваний ухил слідства у справах проти активістів столичного та регіональних «Євромайданів», - йдеться у зверненні.

Правозахисники вимагають від Валерії Лутковської негайно відкрити відповідні провадження по вказаних у зверненні випадках та забезпечити швидке та ефективне розслідування кримінальних справ у межах повноважень омбудсмена.

Під зверненням підписалися правозахисний центр «Поступ», Міжнародний жіночій правозахисний центр «ЛаСтрада - Україна» та Кримський правозахисний центр «Дія». Звернення перебуває у відкритому доступі. Додадти свій підпис може будь-яка особа чи організація.

Як повідомляв Дніпроград, лише через місяць після нападу на дніпропетровських активістів міліція почала шукати очевидців події. Попри таку пасивну позицію в розслідуванні резонансного злочину начальник обласної міліції отримав звання заслуженого юриста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...