App Store Google Play

Мер Новомосковська ініціює громадські слухання з приводу звалища

25.12.2013 17:17
Мер Новомосковська ініціює громадські слухання з приводу звалища

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз пропонує провести громадські слухання з приводу закриття звалища на Кулебівці.

Так він прокоментував перекриття під’їздів до полігону твердих побутових відходів в ефірі каналу «Самарь».

«Закриття звалища на Кулебівці – необхідне для всього міста. Але я наголошую на тому, що воно має відбуватись у законний спосіб. Це звалище має бути рекультивоване, а нове комунальне - відкрите», -  сказав мер.

«Частина депутатів міської ради саботує прийняття Програми поводження з твердими побутовими відходами, якою має бути передбачене фінансування закриття звалища на Кулебівці і відкриття нового полігону», - додав він.

«Фактично вони лобіюють інтереси ТОВ «Екологія Україна», бо тільки це підприємство виграє від штучного нагнітання ситуації. Всі інші, в першу чергу, мешканці всього міста і Кулебівки зокрема програють. Якщо на новорічні свята у Новомосковську не будуть вивозити сміття, то місто потоне у відходах. А машини, які не заїдуть на звалище, вивантажуватимуть сміття просто під дворам кулебівчан», - пояснює міський голова.

«Я вважаю, що примусити депутатів виконувати закон і проголосувати за закриття звалища в законний спосіб можуть тільки мешканці нашого міста. Бо ні обласна влада, ні здоровий глузд на них уже не впливають. Тому я ініціюю проведення громадських слухань, щоб мешканці Новомосковська володіли повною інформацією та могли відкрито висловити свою думку та примусити депутатів до реальної роботи, а не лише вигукування гасел та розхитування ситуації», - підсумував Сергій Мороз.

Нагадаємо, 24 грудня група людей перекрила головну дорогу до звалища на Кулебівці, вимагаючи його закриття. Серед учасників та організаторів цієї акції були помічені Дмитро Будим, засуджений за шахрайство, екс-голова новомосковської ВО «Свобода» Юрій Карачевцев та працівники заводу ВАТ «Інтрепайп НТЗ», яких привезли автобусами.

Після того, як журналісти місцевих та національних каналів зняли перекриття дороги, імпровізований мітинг розійшовся.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...