App Store Google Play

Дніпродзержинський техуніверситет завдав державі майже мільйоних збитків

23.12.2013 17:32
Дніпродзержинський техуніверситет завдав державі майже мільйоних збитків

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Дніпродзержинського державного технічного університету за період з 01.09.2011 по 30.06.2013 виявили фінансових порушень, що призвели до матеріальної шкоди (збитків), на суму майже 964 тис. грн.

 

Зокрема, через відсутність чіткого розмежування тарифів в укладеному з КП «Дніпродзержинськтепломережа» договорі (про надання комунальних послуг з теплопостачання для гуртожитків університету) бухгалтерською службою закладу зайво перераховано коштів понад 751 тис. грн, оскільки розрахунок проводився за тарифом, що передбачений для бюджетних установ, а не для населення.

 

Крім того, навчальним закладом недоотримано власних надходжень загалом майже 75 тис. грн через те, що під час реалізації путівок до оздоровчого табору безпідставно надавались пільги співробітникам, а при складанні калькуляції їх вартості не враховано фактичні видатки на комунальні послуги та заробітну плату, також при складанні калькуляції вартості проживання в гуртожитках не враховано коефіцієнт співвідношення загальної площі до житлової.

 

Як з’ясували фінінспектори, бухгалтерською службою університету безпідставно видано спецхарчування на суму майже 30 тис. грн слюсарям-сантехникам та операторам копіювальних машин. А це можливо лише за наявності випадків перевищення на їх робочих місцях допустимих концентрацій хімічних речовин.

Також виявлено порушення законодавства з оплати праці та сплати єдиного соціального внеску. Окрім того, посадові особи закладу за завищеною вартістю оплатили виконані ремонтно-будівельні роботи.

За недотримання законодавства з фінансових питань 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про факти фінансових порушень поінформовано Дніпродзержинське міське управління ГУМВС України в Дніпропетровській області. Матеріали ревізії передано до Прокуратури м. Дніпродзержинська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...