App Store Google Play

Депутати не хочуть рекультивувати звалище через комерційні інтереси

22.12.2013 10:32
Депутати не хочуть рекультивувати звалище через комерційні інтереси

Депутати Новомосковської міської ради знову не проголосували за комплекс заходів, яким передбачається закриття звалища у законний спосіб – його рекультивацію.

Про це стало відомо під час чергової сесії 20 грудня.

«Є група депутатів, які відстоюють інтереси комерційного підприємства ТОВ «Екологія». Саме тому вони вимагають закриття звалища лише на папері, але не приймають програму, якою передбачений реальний комплекс заходів з його закриття», - прокоментував ситуацію міський голова Сергій Мороз.

«Я наполягаю на тому, що звалище може бути закрити лише в законний спосіб, тобто рекультивоване. Інакше ми не будемо убезпечені від стихійного несанкціонованого вивезення сміття та можливих загорянь. Звалище – це не сарай, на нього замок не повісиш», - роз’яснив він.

Також міський голова додав, що одночасно має бути вирішене питання відкриття нового полігону твердих побутових відходів.

«Є законодавчі підстави та фінансові можливості для відкриття нового міського комунального звалища. У такому випадку ми зможемо контролювати тарифи для населення на нормальному рівні і забезпечувати регулярність вивезення сміття. При цьому ТОВ «Екологія», чиї інтереси відстоюють зацікавлені депутати, уже доводила неефективність своєї роботи у Дніпропетровську та Новомосковську, підвищувала тарифи та залишила наше місто без сміттєперевізника. Ми не можемо наступати знову на ті ж самі граблі», - підсумував Сергій Мороз.

Також мер Сергій Мороз довів до відома присутніх, що обласне керівництво однозначно підтримує закриття звалища на Кулебівці у законний спосіб: розроблення проекту закриття, його експертизу та прийняття цілісної Програми поводження з твердими побутовими відходами у м. Новомосковськ.

Нагадаємо, депутати Новомосковської міської ради на сесії 27 листопада прийняли рішення про закриття звалища на Кулебівці, але не прийняли програму заходів з його закриття.

Оскільки рішення про закриття не відповідало нормам чинного законодавства, міський голова Сергій Мороз був змушений накласти на нього вето.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...