App Store Google Play

Водії трамваїв лишились без зарплати через транспортну реформу?

19.12.2013 14:39
Водії трамваїв лишились без зарплати через транспортну реформу?
Власні кошти КП «Дніпропетровський міськелектротранспорт» використовувалися на так звану транспортну «реформу» у Дніпропетровську, замість того, щоб виплачувати працівникам заробітну плату.

Таку думку висловив депутат міськради від фракції «Демократи» Сергій Жуков, коментуючи страйк водіїв трамваїв у Дніпропетровську.

"Власні гроші КП «Дніпропетровський міськелектротранспорт» витрачалися, зокрема, на те, щоб здійснити переїзд депо № 1 з пр. К. Марса на вул.Калинову в приміщення, що вимагає реконструкції і абсолютно не пристосоване під майстерні. Також були куплені трамваї 1976 і 1987 року випуску під величезні кредити. За рахунок виплати кредитів вимилися оборотні кошти комунального підприємства", - говорить депутат.

Гроші, які планувалися і мали б піти на виплату заробітної плати, були витрачені на погашення кредитів і на переїзд депо. Звичайно ж, цих грошей не вистачило і саме тому зараз існує заборгованість перед людьми з жовтня місяця.

Сергій Жуков вимагає виплати зароблених грошей працівникам, а також звіту про витрачені кошти департаментом транспорту міськради на черговій сесії, яка відбудетсья найближчої середи, або припинення існування департаменту.

"Якщо департамент щось реформує, він повинен спочатку прогнозувати результати, а вже потім здійснюватим якісь кроки. Якщо не буде звіту, тоді вважаю безглуздим функціонування такого органу", - сказав Сергій Жуков.

Як повідомлялося, сьогодні, 19 грудня, понад 100 працівників КП «Дніпропетровський міськелектротранспорт» оголосили страйк і перекрили виїзд з трамвайного депо, вимагаючи погашення боргів із зарплати, яка не виплачується з жовтня. У Дніпропетровську зупинили свою роботу 14 трамвайних маршрутів. У КП «Дніпропетровський міськелектротранспорт» працює близько 2400 людей, щомісячний фонд зарплати на підприємстві становить близько 10 млн. грн.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...