App Store Google Play

У Дніпропетровську - голодний бунт трамвайників

19.12.2013 10:34
У Дніпропетровську - голодний бунт трамвайників

У четвер вранці, 19 грудня, понад 100 співробітників комунального підприємства Дніпропетровський Міськелектротранспорт перекрили виїзд з трамвайно-тролейбусного депо, вимагаючи погашення боргів із заробітної плати за 2,5 місяці.

Сьогодні вранці на 14 трамвайних маршрутів у Дніпропетровську не вийшло близько 155 одиниць трамвайних вагонів. Люди, які перекрили виїзд з трамвайного депо, заявили, що вони будуть продовжувати страйк доти, поки не отримають гарантії про отримання заробітної плати.

"З жовтня місяця ми не отримуємо заробітної плати, кажуть, що гроші у нас є, але казначейство їх не пропускає", - заявила одна з водіїв трамваїв, наголосивши, що якщо раніше керівництво підприємства хоча б давало гарантії і обіцяло погасити заборгованість до нового року, то зараз "навіть таких обіцянок ніхто не дає".

Тим часом, як повідомила виконувач обов'язків начальник департаменту транспортного зв'язку Дніпропетровської міськради Ірина Прилипа, гроші на рахунках казначейства у комунального підприємства Дніпропетровський Міськелектротранспорт є.

"На жаль, переговори департаменту з казначейством про виплату заробітної плати співробітникам КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт поки не увінчалися успіхом. І коли люди зможуть отримати заробітну плату, на жаль, ми не знаємо", - сказала Прилипа, зазначивши, що на сесії міськради в середу було виділено ще 5 млн грн. на зарплату співробітникам КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт.

Усього в КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт працює близько 2 тис 400 осіб, і щомісячний фонд заробітної плати підприємства становить близько 10 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...