App Store Google Play

Прокуратура стверджує, що гроші вже у водіів трамваїв

19.12.2013 17:04
Прокуратура стверджує, що гроші вже у водіів трамваїв

Щойно працівники електротранспорту оголосили страйк через невиплачену зарплатню, як прокуратура одразу заявила, що гроші вже у людей.

Як йдеться у офіційному повідомленні обласної прокуратури, працівники МКП «Дніпропетровський електротранспорт» отримали заборговані 3,6 мільйони гривень заробітної плати.

Нагадаємо, що упродовж останніх місяців, внаслідок невиконання головним управлінням державної казначейської служби в області платіжних доручень МКП «Дніпропетровський електротранспорт», на підприємстві утворилась заборгованість із заробітної плати на загальну суму 3,6 мільйони гривень.

З метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам підприємства, прокуратурою міста Дніпропетровська на ім'я начальника головного управління державної казначейської служби в області направлено подання з вимогою усунення порушень бюджетного законодавства та перерахування коштів на виплату заробітної плати.

Наразі, стверджують у прокуратурі, подання прокурора виконане у повному обсязі - усі працівники отримали зароблені гроші.

Водночас, до водіів трамваїв незабаром обіцяють приєднатись зі страйком і водії тролейбусів - вони так само не отримують зарплатні. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...