App Store Google Play

На Миколая Андрій Павелко влаштував благодійний бал для дітей-інвалідів

19.12.2013 21:08
На Миколая Андрій Павелко влаштував благодійний бал для дітей-інвалідів
У День Святого Миколая відбувся благодійний бал для 200 дітей з обмеженими фізичними можливостями. Вже третій рік поспіль свято проводиться за підтримки народного депутата України Андрія Павелка .

«День Святого Миколая - одне з найулюбленіших свят усіх дітей. Я щасливий, що можу подарувати дітям гарний настрій, тепло спілкування. Я закликаю всіх небайдужих людей допомагати дітям, аби вони відчули підтримку, могли адаптуватися до навколишнього світу» - сказав Андрій Павелко.

За словами народного депутата, подібні зустрічі дітям з обмеженими фізичними можливостями дають позитивні емоції.

«Такі свята дуже важливі, адже діти з обмеженими можливостями більшу частину часу проводять удома. І вони живуть новими зустрічами та позитивними емоціями. Свята і яскраві вистави надовго залишаються в дитячих серцях, дозволяють їм повірити у свої сили», - сказав Андрій Павелко.

На святі дітей порадували не лише святкові подарунки та солодощі, а й казкові вистави, веселі конкурси. Їх розважали клоуни та ростові ляльки, кожен міг прочитати вірші або заспівати улюблену пісню. Діти, які пересуваються на візку, із задоволенням брали участь у всіх вікторинах, танцювали під звуки вальсу.

Батьки кажуть, що такі свята об'єднують їх, дають заряд енергії і можливість для їхніх дітей знайти нових друзів.

«Такі великі свята об'єднують нас усіх, діти сюди приходять, знайомляться, набувають нових друзів. Це дуже необхідно для спілкування, для того, аби вони виходили в життя і бачили, що є свято, що їх люблять. У нас це вже третій бал. Допомагає нам Андрій Павелко, за що йому гречно дякуємо - що не забуває наших дітей, що робить для нас таке свято», - сказала Валентина Качура.

З Днем Святого Миколая дітей привітали і паралімпійці: чемпіон паралімпійських ігор 2012 року з легкої атлетики Юрій Царук та бронзовий призер чемпіонату світу з плавання 2013 року Дар'я Капаєва, які розповіли про волю до перемоги та боротьбу над собою для досягнення поставлених цілей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...