App Store Google Play

Дніпропетровський депутат не може визначитись з орієнтацією

19.12.2013 16:11
Дніпропетровський депутат не може визначитись з орієнтацією

Підписані між Україною і Росією угоди - це мільйони робочих місць. Про це 18 грудня в коментарі виданню «Новий Міст» заявив директор державного підприємства «Науково -виробниче об'єднання «Павлоградський хімічний завод» Леонід Шиман.

«Будь-яка співпраця - це добре. Ми з Росією сусіди. У нас довгострокові перспективні напрямки розвитку: машинобудування, енергетика, харчова , господарська промисловість і багато іншого. З усіма сусідами треба дружити і розвивати партнерські відносини. І підписувати угоди, які йдуть на розвиток економічного потенціалу країни. Підписані угоди між Україною і Росією - це мільйони робочих місць, це багатовекторний розвиток нашої країни. Для нашої країни - це величезний плюс, стрибок вперед», - сказав Леонід Шиман.

Водночас, трохи більше місяця тому, 13 листопада, той-таки Леонід Шиман, який є депутатом обласної ради від провладної партії, на зустрічі з Президентом та представниками Українського союзу промисловців і підприємців, а також Федерації профспілок України, висловлював кардинально протилежну точку зору.

Під час обговорення проблеми розвитку економіки держави та ризиків України при вступі до Митного Союзу він заявив, що підписання угоди про Асоціацію з ЄС сприятиме модернізації виробництва підприємств України та його адаптації до європейських стандартів.

«У підприємств з'явиться можливість користуватися всіма благами, які надає Європейський союз. Потрібно тільки створити сприятливе середовище в економіці України. Підписання угоди про Асоціацію з ЄС сприятиме появі нових робочих місць на підприємствах Дніпропетровщини. Не виключено, що у нашого підприємства з'являться і нові ринки збуту», - зазначав Шиман.

До розумних, чи до красивих? На це питання керований партійними босами депутат-флюгер, вочевидь, так і не зміг знайти для себе відповідь. Політична відповідальність в Україні досі лишається лише порожнім звуком.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...