App Store Google Play

У Дніпропетровську замироточила ікона Іоанна Предтечі

18.12.2013 10:58
У Дніпропетровську замироточила ікона Іоанна Предтечі

Про це 17 грудня під час прес-конференції у медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» повідомив настоятель храму Святих Віри, Надії, Любові та матері Софії отець Володимир.

 

«Під час служіння перед святом Святої Покрови наші священики і духовенство побачили, що в храмі замироточила ікона Іоанна Предтечі. Була зібрана єпархіальна комісія і докладено про цей випадок єпископу Сімеону. Ми провели експертизу, яка підтвердила мироточення ікони», - розповів святий отець.

 

Сьогодні прихожани і духовенство цього храму розміркують відносно винесення ікони із вівтаря. Зараз вона знаходиться у вівтарній частині храму.

 

«З благословення єпископа Сімеона, на День Святого Миколая ми зробимо подарунок жителям міста. Ми запрошуємо всіх на божественну літургію о 9:00, під час якої будемо виносити ікону, щоб кожен віруючий міг підійти до неї, помолитись попросити прощення, а також здоров’я і сил», - повідомив отець Володимир.

 

Голова відділу з церковної благодійності та соціального служіння Дніпропетровської єпархії УПЦ КП, ієромонах Афанасій відзначив, що винесення на загальний огляд громадськості цієї ікони — це дуже важлива подія.

 

«Спокушати людей якимись штучними дивами ми не маємо права. А якщо це дійсно велике чудо, то про нього повинні знати віруючи. Це божественна подія і ознаки присутності Господа серед нас. Ця ікона принесе зцілення всіх віруючих які до неї звернуться. За весь період існування православ’я ікони починали мироточити у найважливіші етапи історії», - наголосив ієромонах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...