App Store Google Play

На мітинг на підтримку дій влади не зібрали й 10% запланованої масовки

18.12.2013 10:01
На мітинг на підтримку дій влади не зібрали й 10% запланованої масовки

У Дніпропетровську представники Партії регіонів провели 17 грудня мітинг на підтримку курсу президента Віктора Януковича й Кабінету міністрів. 

Організаторам не вдалося зібрати заплановані 20 тисяч учасників попри всі зусилля чиновників з ОДА і міськвиконкому. Можливо, саме через це в останній момент початок мітингу перенесли з 18:00 на 17:00 - аби більшість журналістів не змогла побачити дійства.

Не виключено, що саме з цієї ж причини - аби ніхто не побачив, що реально вдалося зібрати не більше двох тисяч осіб - організатори вимкнули світло у парку Глоби, тож зібрання пройшло у цілковитій темряві, на тлі якої пекельно мерехкотів велетенський плазмовий екран із... закликом до євроінтеграції. 

Мітингувальники, серед яких було багато бюджетників та працівників комунальних установ, тримали в руках прапори України та Партії регіонів, а також плакати з написами: «Діалогові – так! Барикадам – ні!», «Європі – так, безладові – ні!» тощо.

Перед ними виступали посадовці, зокрема, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесников, а також керівники промислових підприємств. Вони заявляли, що «курс президента та уряду спрямований на досягнення політичної та економічної стабільності у країні».
 
Як повідомляв Дніпроград, участь у мітингу на підтримку влади була «добровільно-примусовою»: згідно з рознарядками, кожна школа, дитсадок, виш, лікарня мали надати своїх представників на участь у мітингу. В обласній організації Партії регіонів Радіо Свобода запевнили, що у провладному мітингу брали участь лише ті дніпропетровці, які хотіли цього самі.

Велику кількість бюджетників на заході заступник голови облорганізації Партії регіонів Наталія Гончаренко пояснила так: «Ми працюємо тільки через первинні організації партії: керівники первинних організацій оголошують набір усіх охочих. Директори шкіл є тими ж керівниками первинних організацій Партії регіонів, вони працюють зі своїми підлеглими. Зрозуміло, що вони формують групи з учителів. Є старший, він збирає людей і привозить на мітинг, це так завжди організовується. Щоб з-під палки - такого немає. А автобуси фінансують підприємці або, наприклад, оплачують члени партії, які мають ресурс. Ні в якому разі «не нагинаємо» перевізників».

Вже за 35 хвилин після початку, після зачитування резолюції мітингу та гучне "ДА!" народу на площі, увімкнули світло. А ще за хвилину площа спорожніла - невільні люди розійшлися займатися своїми побутовими справами, від яких їх відірвали заради партійної масовки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...