App Store Google Play

На посади суддів претендують безробітні та доценти

17.12.2013 17:41
На посади суддів претендують безробітні та доценти
45 кандидатів, що претендують на призначення суддями вперше, отримали позитивні рецензії Вищої ради юстиції. Про це йшлося 17 грудня під час засідання секції ВРЮ з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад. Як повідомляє прес-служба ВРЮ, питання щодо подання кандидатів Президентові України для призначення суддями вперше буде проголосовано під час пленарного засідання Ради 24 грудня 2013 року.

Серед розглянутих претендентів 8 подали заяви на призначення суддями в суди Донецької області, 4 - в суди Дніпропетровської області, по 3 - в суди Закарпатської, Луганської, Херсонської та Кіровоградської областей, по 2 - в суди Полтавської, Сумської, Одеської та Львівської областей, по 1 - в суди Черкаської, чернівецької, Тернопільської, Вінницької, Житомирської, Харківської, Рівненської, Київської, Запорізької, Миколаївської областей та АР Крим.

Кандидати, що претендують на призначення суддями набрали від 65,5 до 91 бала за результатами кваліфікаційного іспиту в Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

айбільша кількість балів - 91 зі 100 отримана випускником Київського національного університету внутрішніх справ, який претендує на призначення суддею в господарський суд Вінницької області, та 87 зі 100 - отримана випускником Національної юридичної академії ім.Я.Мудрого, який претендує на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду.

Більшість кандидатів - випускники Національної юридичної академії ім.Я.Мудрого - 14, та Львівського національного університету ім.І.Франка - 7. Двоє кандидатів мають додаткову освіту - закінчили Інститут підготовки професійних суддів Національного університету «Одеська юридична академія».

Крім того, серед претендентів, що успішно пройшли етапи відбору, представлені випускники ще 14 юридичних вищих навчальних закладів України - Київського національного університету ім.Т.Шевченка, Національного університету «Одеська юридична академія», Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, Одеського національного університету ім.Мечникова, Національної академії внутрішніх справ, Львівського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ, Донецького державного університету управління, Луганського інституту внутрішніх справ МВС України, Тернопільської академії народного господарства, Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права, Донецького національного університету, Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана, Тернопільської академії народного господарства, Університету економіки та права КРОК.

Найстарший претендент, що претендує на посаду судді, має вік 43 роки, наймолодший - 25 років.

Серед претендентів 7 кандидатів юридичних наук.

На сьогодні 14 із претендентів працюють помічниками судді, 2 - помічником голови або заступника голови суду, 3 - спеціалістами апарату суду, 1 - секретарем суду, 5 - керівниками та спеціалістами юридичних відділів органів влади, 6 - юристконсультами, керівниками юридичних відділів акціонерних товариств та товариств з обмеженою відповідальністю.

Крім того, претенденти обіймають посади в секретаріаті Комітетів Верховної ради України, 4 - доценти вишів, 1 - науковий співробітник Інституту держави і права ім.Корецького, а також 1 державний виконавець Державної виконавчої служби України, 1 - заступник директора акціонерного товариства. 3 претенденти - тимчасово безробітні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...