App Store Google Play

Азаров заборгував дніпропетровським метробудівцям 29 мільйонів

17.12.2013 15:24
Азаров заборгував дніпропетровським метробудівцям 29 мільйонів

Робочі ПАТ "Дніпрометробуд" звинуватили уряд Миколи Азарова в невиконанні обіцянок вирішити питання фінансування та виплати заробітної плати.

Про це повідомив гірник майстер Сергій Мартиненко на прес-конференції у вівторок, метробудівці вже чотири місяці не отримують зарплату, "з моменту отримання авансу за серпень виплати припинилися", передає "Інтерфакс-Україна" .

"За цей час колектив "Дніпрометробуду" скоротився з 250 до 150 чол. Люди їдуть у Росію на будівництво метро", - додав Мартиненко.

За його словами, в даний час роботи ведуться, здійснюється лише відкачка води.

Як сказав журналістам гірник Євген Лисак, через ЗМІ робітники вирішили нагадати Кабміну, особисто прем'єр-міністру Азарову, що в 2013 році фінансування підприємства не було передбачено держбюджетом.

"Прем'єр Азаров особисто сказав, що буде закладено в бюджеті 50 млн гривень для метробуду на цей рік, але підприємство не було навіть внесено до бюджету", - зазначив Лисак.

За словами робітників, для підтримки нормального технічного стану будівництва метро на поточний рік необхідно було 29 млн гривень, однак вони не були виділені, попри прохання обласної влади до президента.

"Вілкул коли був губернатором, обіцяв, що в 2015 році метро в Дніпропетровську буде добудовано. Цього не буде, так як немає фінансування не те що на будівництво, його немає навіть на відкачування води", - сказав Лисак.

За його словами, робочі сподіваються, що при розгляді держбюджету- 2014 фінансування буде передбачено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...