App Store Google Play

Тисячі дніпрян взяли участь у мітингу Дня Гідності

16.12.2013 10:49
Тисячі дніпрян взяли участь у мітингу Дня Гідності

Кілька тисяч дніпропетровців, попри морозну погоду і з урахуванням того, що всі найбільш активні громадяни від’їхали до Києва, прийшли у неділю опівдні до центрального парку на третє народне віче. І хоча його не можна було назвати найчисельнішим, слід відзначити якість підготовки учасників, більшість з яких складали прості дніпряни – позапартійні й зазвичай аполітичні.

 

На третьому тижні маніфестацій дніпропетровського Євромайдану організатори озаботилися звукопідсилюючою апаратурою, колонками, запросили до слова відомих у місті й області людей.

 

Також звертала на себе увагу велика кількість поліграфічної продукції: організатори не лише роздавали газети й агітаційні листівки та наліпки з поясненнями, хто стоїть і за що, а й запрошували усіх небайдужих взяти участь у майбутніх виборах в якості членів комісій чи спостерігачів.

 

За словами протестувальників, вони підтримують вимоги столичного Євромайдану – відставку уряду, імпічмент президенту та дострокові парламентські вибори, а також висувають свої вимоги до місцевої влади – припинити тиснути на бюджетників, залучаючи їх до мітингів на підтримку дій президента й уряду, а також відмовитись від практики збирання «антимайданів» за гроші.

 

Як заявила одна з керівників Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів, лише у п’ятницю ця політична сила відправила на так званий Антимайдан більше 10 тисяч бюджетників та студентів.

 

Закінчивши мітинг, маніфестанти пройшли центральними вулицями міста маршем на підтримку столичного Євромайдану, вимагаючи «перезавантаження» влади. У руках вони тримали прапори Євросоюзу та України, плакати з написами «Києве, тримайся!», «За Україну без Януковича!», «Подавись своєю ялинкою!» тощо, свій одяг активісти прикрасили жовто-синіми стрічками та наліпками «Вимога№1 – відставка Януковича».

 

Крім того, дніпропетровські протестувальники зажадали від міліції та прокуратури належного розслідування нічного нападу на Євромайдан у Дніпропетровську 25 листопада, пошуку винних у побитті місцевих євромайданівців 1 грудня, розкриття найбільшої в історії міста оборудки з комунальним майном тощо.

 

Хода прихильників євроінтеграції завершилась на Європейській площі.

 

Міліція не втручалась.

 

ФОТОЗВІТ про подію

 

ВІДЕОРЕПОРТАЖ про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...