App Store Google Play

Майдан вимагає у суду розпочати процес над Януковичем

16.12.2013 19:21
Майдан вимагає у суду розпочати процес над Януковичем
«Майдан вимагає у суду розпочати процес над Януковичем», - про це повідомив дніпродзержинський правозахисник Віталій Купрій.
 
Ще 9-го грудня Віталій Купрій подав до Вищого адміністративного суду позов з вимогою визнати незаконною бездіяльність Президента України Віктора Януковича та зобов’язати його звільнити з займаної посади міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, а також вжити заходів для притягнення до кримінальної відповідальності всіх винних у побитті мирних демонстрантів і звільнення всіх політв’язнів.
 
В порушення Кодексу адміністративного судочинства суд не відкрив впровадження у справі, чим показав, що не збирається виконувати свої повноваження судової гілки влади.
 
16-го грудня Віталій Купрій зі сцени Майдану звернувся до всіх присутніх громадян з пропозицією ухвалити та направити в суд резолюцію, з вимогою невідкладного проведення публічного та справедливого процесу над Януковичем.
 
Як заявив правозахисник, якщо процес не відбудеться, прізвища винних суддів будуть внесені в «чорний список» Народного трибуналу Майдану та рано чи пізно понесуть суворе покарання.
 
Мітингувальники одноголосно підтримали Резолюцію та доручили Віталію Купрію направити її в суд і надалі захищати інтереси громади в цій справі. Цього ж дня Резолюція Майдану була передана в канцелярію Вищого адміністративного суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...