App Store Google Play

Правоохоронцям, які "вішали" злочини маніяка на невинних, дали 5-7 років

14.12.2013 10:49
Правоохоронцям, які "вішали" злочини маніяка на невинних, дали 5-7 років

У Дніпропетровській області Марганецький міський суд 12 грудня визнав чотирьох міліціонерів та слідчого прокуратури Пологівського району Запорізької області винними у катуванні, службовому підробленні, зловживанні владою.

 

Засуджені вчинили ці дії під час досудового розслідування у кримінальних справах за фактами зґвалтування, скоєних «пологівським маніяком Ткачем».

 

Як повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області, слідчого прокуратури засуджено до 5 років позбавлення волі, двох міліціонерів – до 7 років з конфіскацією майна. Ще двох міліціонерів визнано винними, але звільнено через строк давності справи. (2003-2004 р.р.)

 

Судом встановлено, що працівники міліції, з метою штучного розкриття зґвалтування малолітньої дівчини, із застосуванням сили затримали жителя с. Чапаївка, якого незаконно позбавили волі і 15 діб тримали в непристосованому приміщенні ізолятора тимчасового тримання Пологівського райвідділу міліції та застосували до нього фізичне насильство з вимогами написати явку з повинною.

 

«Не витримавши знущань, затриманий підписав явку з повинною, а слідчий прокуратури району, з метою створення штучних доказів по справі, допитав його без присутності захисника, чим порушив конституційне право на захист. Також він сфальсифікував протоколи допитів потерпілої і свідків. В результаті жителя с. Чапаївка було незаконно засуджено до 10 років позбавлення волі, 6 з яких він відбув», - йдеться у повідомленні прокуратури.

 

За інформацією прокуратури, той же слідчий прокуратури сфальсифікував протоколи допитів потерпілої та свідків в аналогічній кримінальній справі.

 

Так у злочині, якого не скоював звинуватили чоловіка з відхиленнями психіки. В результаті суд постановив застосувати до цього чоловіка примусові заходи медичного характеру.

 

У різний час ЗМІ повідомляли про не менше десяти людей, що були ув’язнені за злочини, в яких пізніше зізнався "пологівський маніяк".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...