App Store Google Play

В найближчі чотири роки перемйеновувати вулицю Косіора не планують

13.12.2013 15:39
В найближчі чотири роки перемйеновувати вулицю Косіора не планують
На черговій сесії міські депутати планують ухвалити Програму упорядкування найменувань проїздів та адресації забудови міста на 2014 - 2018 роки.

Відповідний преокт рішення вже розміщено на офіційному сайті ради.

Програма передбачає комплекс заходів, спрямованих на упорядкування найменувань проїздів та адресації забудови міста Дніпропетровська. Зокрема, йдеться про планове щорічне усунення недоліків в адресному плані міста: дублюючих проїздів, дублювання нумерації будинків, недотримання парності і непарності сторін, велика кількість букв, дробів тощо.

На думку авторів Програми, це призводить до плутанини під час реєстрації фізичних осіб за місцем проживання, реєстрації прав власності на нерухоме майно, при накладенні обмежень і заборон на нерухоме майно органами Міністерства юстиції України або судом та інших бюрократичних проблем.

Крім того, така ситуація негативно впливає на роботу міських служб - швидкої допомоги, пошти, міліції, пожежної служби.

Фінансування заходів щодо реалізації Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету. Орієнтований обсяг фінансування Програми становить 95 тис. гривень щороку.

Водночас, про перейменування вулиць на виконання Указу Президента України щодо перейменування вулиць, які носять імена організаторів Голодомору.

Як відомо, це питання досі не було розглянуте на засіданні спеціальної комісії, до складу якої входять керівники міських служб, працівники профільних управлінь міськради, фахівці історичного музею імені Яворницького, архівного управління та профільні вчені Дніпропетровського національного університету.

Городяни неодноразово проводили акції та заходи, аби змусити владу розглянути питання перейменування вулиць імені найбільш одіозних діячів комуністичного режиму.

Активісти вже пікетували міськраду з вимогою не блокувати питання про перейменування вулиць Косіора, Чубаря і Постишева у Дніпропетровську, оскільки рішенням Київського апеляційного суду затверджено висновок СБУ щодо причетності цих осіб до організації Голодомору 1932-1933 років в Україні.

В якості альтерантивних варіантів, вулицю Косіора пропонували назвати на честь актора Богдана Ступки або на честь відомого розвідника Євгена Березняка.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...