App Store Google Play

Бюджетників Дніпропетропетровщини примусово відправляють на Антимайдан

13.12.2013 09:43
Бюджетників Дніпропетропетровщини примусово відправляють на Антимайдан

Один із координаторів дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко заявляє, що керівництво області змушує працівників бюджетної сфери взяти участь у мітингу, організованому Партією регіонів у Києві.

За його словами, мова йде про організоване вивезення бюджетників автобусами до Києва. Віктор Романенко розповів, що впродовж дня отримав низку дзвінків від працівників комунальних підприємств міста та членів їхніх родин зі скаргами на примусове залучення до поїздки в Київ.

Окрім того, як розповів
Радіо Свобода голова міської організації ВО «Свобода» Кирило Дороленко, у четвер ввечері від Палацу машинобудівників планують організовано вивозити автобусами на Київ молодих людей спортивної статури. За даними Дороленка, кожному, хто поїде, обіцяють по тисячі гривень.

«Я особисто вчора бачив 5 автобусів біля кінотеатру «Родіна», до яких організовано вантажились молоді хлопці спортивної статури, у спортивних штанях, кросівках. У мене є інформація, що сьогодні до Києва виїжджають молоді, дужі хлопці. Така поїздка, за моїми даними, запланована й завтра», – розповів Кирило Дороленко.

В управлінні комунальної власності Дніпропетровської міськради у коментарі Радіо Свобода відмовили, посилаючись на відсутність на місці керівництва. В обласній організації Партії регіонів, з якою Радіо Свобода також намагалося зв’язатися, на телефонні дзвінки наразі не відповідають. Таким чином, підтвердження чи спростування інформації з цієї сторони наразі немає.

Водночас журналісти та громадські активісти нарахували лиже вчора, 12 грудня 22 автобуси середньої та великої місткості, відправлені з Дніпропетровська на київський Антимайдан. Загалом з області біло відправлено більше 10 тисяч осіб. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...