App Store Google Play

Люди з обмеженими можливостями можуть сісти лише в кожен п'ятий автобус

12.12.2013 13:38
Люди з обмеженими можливостями можуть сісти лише в кожен п'ятий автобус

Понад 100 одиниць автобусів великої місткості та близько 500 автобусів середньої місткості працюють сьогодні на міських автобусних маршрутах. Про це повідомили у департаменті транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради.

З них лише 137 пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями: 70 автобусів з низькою підлогою, 41 - з обладнаними пандусами, 26 - з підйомними пристроями.

Після проведеного міськрадою конкурсу серед перевізників втричі збільшилася кількість автобусів середньої місткості («Еталон», «Рута-25»). Зараз на маршрутах працюють до 500 одиниць таких машин.

а маршрутах №№ 95, 95А, 115, 120, 121 працюють лише автобуси великої місткості, по декілька одиниць таких автобусів працюють на маршрутах № 37,51, 60, 135, 136 та інших.

Загалом у новій маршрутній мережі міста затверджено 134 маршрути, при цьому 17 з них було об'єднано з іншими маршрутами. З проспекту Карла Марка на ділянці від вулиці Горького до вулиці Карла Лібкнехта виведено 200 одиниць автобусного транспорту.

На сьогодні через проспект пролягають маршрути № 146А, 146Б, 87Б, а також тимчасові маршрути №87А, 101А та №157. У новій автобусній мережі організовано нові маршрути: з ж/м Лівобережний-3 та ж/м Фрунзенський №125А та 124А, №58 - на ж/м Західний, подовжено маршрут №134 з ж/м Придніпровський до вулиці Академіка Стародубова, маршрут №79 - до вулиці Лазаряна, №77 - до площі Островського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...