App Store Google Play

"УДАР" закликав дніпрян підставити плече допомоги киянам

11.12.2013 15:38
"УДАР" закликав дніпрян підставити плече допомоги киянам

Не залишатись байдужими і не стояти осторонь у надзвичайно важливий історичний період закликала кожного дніпрянина голова обласного осередку партії «УДАР» Олена Васильченко.

«Учора вночі знову були спроби зачистити Євромайдан. Бійці «Беркуту» та правоохоронці зносили наметове містечко, застосовували сльозогінний газ, штурмували будинок профспілок. Мітингувальники звернулися по допомогу до киян. Які тисячами приходили в центр міста з різних районів столиці. І Майдан вистояв!», - говорить політик.

Васильченко переконана, що зараз вирішується подальший курс держави, відтак кожен мусить обернутись і усвідомити, що нині ми живемо в країні, в якій все вирішує невелика купка людей, яким байдуже до інтересів народу.

«Україна перетворюється на поліцейську державу. Зараз в нас забирають головне - свободу, право на вільне волевиявлення, можливість висловлювати свою позицію у мирний спосіб. Українців б'ють за відмову коритися, суди спокійно засуджують невиновних. Б'ють журналістів і кидають до в'язниці за виконання ними свої професійних обов'язків, за те, що намагаються донести правду у тому числі і до нас - Східної України», - говорить Олена Васильченко.

«Звертаюся до вас не як політичний діяч, звертаюсь до вас, як громадянка України, як жінка, мати і дружина: допоможіть собі, будь ласка, відстояти Україну!», - закликає політик не лишатись байдужими вчителів, лікарів, підприємців та інші верстви.

«Наше надійне плече, наша підтримка та допомога дуже потрібні співвітчизникам у Києві. Ми здатні боротися! Відчуйте свою силу і повірте в неї! Рушаймо вперед! Або ми зараз переможемо, або готуймося до диктатури на довгі роки. Борітеся і поборете!», - закликала дніпрян очільниця обласного «УДАРУ».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...