App Store Google Play

Для студентів влаштували "День кар'єри"

10.12.2013 14:36
Для студентів влаштували "День кар'єри"

Більше 70 компаній з Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей запропонували перше робоче місце студентам Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на «Днях кар’єри-2013».

Цей захід вже вдруге організовується відділом зв’язків з виробництвом ДНУ та сприяє працевлаштуванню студентів і випускників університету.  

«Ми знаємо, як складно молодим спеціалістам самостійно мандрувати різними підприємствами у пошуках роботи, часто вони просто не знають, як це правильно робити, – говорить проректор з науково-педагогічної роботи ДНУ Сергій Чернецький. – Тож ми створили такий майданчик, де вони можуть поспілкуватися із представниками як державних, так і приватних компаній. Завдяки цій виставці минулого року працевлаштувалися десятки молодих спеціалістів, були підписані угоди про проходження студентської навчальної практики на підприємствах-учасниках. Для нас важливо також, щоб студенти отримали уявлення, чого чекають від них роботодавці», – підкреслив Сергій Олександрович.

Цього року на пропозицію керівництва університету безпосередньо поспілкуватися з майже 16-тисячною армією студентів ДНУ (представниками близько 100 спеціальностей) відгукнулися понад 70 компаній з Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей. Усі вони – сучасні, динамічні компанії, які постійно перебувають у пошуку нових кадрів.

Свої інформаційні стенди презентували такі українські та міжнародні компанії і підприємства: ТОВ «Philip Morris Ukraine», АТ «Мотор-Січ», ВАТ «Дніпроважмаш», ДКБ «Південне», ІТМ НАНУ України та Державного космічного агентства, ТОВ «Інтерпайп НТЗ», ІТ-компанії «InfoReach, «Exigen Services», «Noosphere Ventures», торгівельно-виробнича компанія «Малбі», перекладацька компанія «ІnText», Головне управління Міндоходів і зборів України в Дніпропетровській області, Platinum Bank, ProСredit Вank, Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Департамент управління охорони навколишнього середовища в Дніпропетровській області, Міський методичний відділ практичної психології та багато інших.

Провідні роботодавці ознайомили зацікавлених студентів зі специфікою своїх компаній, з вакансіями та кар’єрними пропозиціями, отримали реальну можливість знайти серед студентів талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг їхніх очікувань та відкрито донести свої побажання. У свою чергу, молоді спеціалісти змогли поставити представникам компаній уточнюючі запитання, залишити резюме і просто зважити власні шанси на кар’єрний успіх.  

Більшість студентів, кажуть в ДНУ, називають цей ярмарок вакансій ефективним місцем для пошуку місця працевлаштування. Поспілкувавшись з потенційними роботодавцями у режимі реального часу (на відміну від пошуку в Інтернеті), молоді люди змогли краще зрозуміти основні тенденції вітчизняного ринку праці: характер пропонованої роботи, вимоги працедавців, особливості кадрової політики та корпоративної культури тих чи інших компаній тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...