App Store Google Play

Виробники ковбаси порушують норми і вводять в оману покупців

09.12.2013 15:30
Виробники ковбаси порушують норми і вводять в оману покупців

ТОВ «М'ясокомбінат Дніпро» звернулося до господарського суду із заявою про відстрочку та розстрочку виконання рішення суду про стягнення з вказаного підприємства штрафу та пені на загальну суму 136 тисяч гривень. Втім, суд заяву не задовольнив.

Нагадаємо, що 10 квітня 2012 року адміністративна колегія Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала рекламу продукції  ТОВ «М'ясокомбінат Дніпро» такою, що вводить споживачів в оману і порушує конкуренційне законодавство.

Зокрема, на упаковці товару ковбаса варена «Ласунка з вершками» ТМ «Покровський двір» містився напис «з вершками», в той час, як до складу ковбаси, згідно інформації на упаковці, вершки у будь-якому вигляді не додавалось.

Не погоджуючись із згаданим рішенням адміністративної колегії Відділення, ТОВ «М'ясокомбінат Дніпро» оскаржувало його до господарського суду Дніпропетровської області, однак йому було відмовлено в задоволенні позовних вимог, а судами трьох інстанцій підтверджено законність рішення адміністративної колегії.

Так само ТОВ «М'ясокомбінат Дніпро» у подальшому неодноразово оскаржував і рішення господарського суду Дніпропетровської області про стягнення з нього штрафу та пені на загальну суму 136,0 тис. грн. прийняте на користь Дніпропетровського відділення Комітету та все ж, штраф та пеню доведеться сплатити.

Той-таки АМКУ з'ясував, що ТОВ «М'ясна традиція» практично повністю копіює торговий знак «М'ясна лавка» компанії «Фаворит».

Представники компанії «Фаворит» звернулись до комітету з заявою, що їх уже розкручений і впізнаваний торговий знак «М'ясна лавка» скопіювало ТОВ «М'ясна традиція»,  і наразі, не витративши коштів на рекламу, користується результатами їхньої праці, отримуючи прибуток.

Проведене розслідування підтвердило отриману інформацію. У результаті ТОВ «М'ясна традиція» було оштрафовано на півмільйона гривень за імітацію торгового знака.

Крім того, за навмисне введення в оману споживачів, були оштрафовані ще кілька підприємств, зокрема, виробник м'ясної продукції «Тульчин», який виробляв варену ковбасу «Теляча з вершками», у складі якої ані телятини, ані вершків не було взагалі. Дісталося і виробникові плавленого сирного продукту «Дружба», на етикетці якого великими літерами було написано СИР "ДРУЖБА" О.К. і нижче дрібними - «молокомісткий сирний продукт».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...