App Store Google Play

Рамос переконаний, що нечесних арбітрів слід карати

09.12.2013 11:59
Рамос переконаний, що нечесних арбітрів слід карати

Керманич дніпропетровського "Дніпра" Хуанде Рамос в ексклюзивному інтерв'ю "Профутболу" розповів про свої враження від арбітражу в Україні.

Зокрема, Містер вчергове висловив невдоволення роботою Анатолія Жабченка у дограванні матчу з "Металістом".

"Арбітр зустрічі прийняв кілька суперечливих рішень. Невдало він увійшов у гру. Не пам'ятаю такого, щоб вже на 15-й хвилині воротарю показували жовту картку за затримку часу. Єдине, що я сказав арбітру, це те, що він поводився не як професіонал. На кону був наш хліб, а він не відповідав високому статусу цієї гри, свистів не так, як того потребувала ситуація", - переконаний Рамос.

За його словами, з самого початку роботи в Україні він намагається боротися за "чистоту місцевого футболу", однак, часто стикається з маніпуляціями та фальсифікаціями.

"Тому тут не мене треба карати, а таких арбітрів, які не дозволяють грати чесно, таких людей, які не дають тобі працювати, які не поважають нас. Я говоритиму про це і ми маємо боротися з цим заради зростання українського футболу", - наголосив іспанський спеціаліст.

Рамос додав, що цього сезону "Дніпро" є серйозним конкурентом для команд, які звикли бути нагорі турнірної таблиці.

"Поки ці команди почуваються безпечно, поки не ризикують втратити свої позиції, маніпуляції та чесність щодо нас не набувають загрозливих масштабів. Візьмемо друге коло минулого чемпіонату: ми не почали грати гірше, за нас це зробили. Підрізали крила, розпочалася маніпуляція, ми двічі поступилися і на цьому все припинилося", - резюмував тренер.

Нагадаємо, раніше Рамос заявив, що в Україні "Дніпру" неможливо стати чемпіоном, бо переможець відомий ще до старту турніру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...