App Store Google Play

Жінки України – за євроінтеграцію!

06.12.2013 10:23
Жінки України – за євроінтеграцію!

Українські жіночі громадські організації заявляють про повну підтримку курсу на євроінтеграцію і вимагають від президента Януковича підписати Угоду, а також покарати винних у жорстокому побитті мирних мітингувальників. Про це йдеться у розповсюдженій ними спільній заяві.

 

«Ми, жіночі громадські організації України: Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги, Союз Українок України, Міжнародний жіночий правозахисний центр  «Ла-Стада-Україна» висловлюємо своє обурення цинічними та кривавими діями сучасної влади, яка руками нелюдів «Беркуту» організувала та здійснила криваву бійню в ніч на 30 листопада 2013 року на Євромайдані.

 

Ми звертаємося до жінок  і чоловіків України, які ще мали сумнів щодо ситуації в Україні.

 

Звертаємося до громадян країн СНД та особливо Російської Федерації, які не мають об’єктивної інформації про події в Україні:

У Києві в ніч на 30 листопада 2013 року  сталося  невиправдано жорстоке побиття дітей – студентів, молоді, хлопців і дівчат, які хотіли мирно висловити свою позицію. Це  є нечуваним злочином, здійсненим тими, хто мав би  захищати їхнє право на вільне волевиявлення, передбачене Конституцією. Цей злочин виявив  справжню суть сучасної влади, її бажання поставити нас усіх на коліна, щоб  ми ніколи з них не піднялися.

 

Жіночі громадські організації України демократичного спрямування підтримують євроінтеграційний курс, передбачений відповідними законами України. Ми вимагаємо розпочати  процедуру відставки Уряду, відкриття кримінального провадження проти всіх винуватців злочину 30 листопада, зокрема, Міністра внутрішніх справ України, очільників міліції Києва та спецзагону «Беркут» за перевищення службових повноважень, а також усіх беркутівців, які чинили насильство та злочин на Майдані.

 

Ми вимагаємо від Президента підписати Угоду про інтеграцію України до ЄС, а також виконання вимог Євросоюзу, передбачених для її  підписання.

 

Ми закликаємо усіх жінок-матерів, усіх батьків  підтримувати своїх дітей у відстоюванні їхньої громадянської позиції, мирно вирішувати конфлікти, бути мужніми та мудрими, захищати свої права і право українських громадян на  гідне не життя!»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...